NeoMag Relax, tabletki, 50 szt
NeoMag Relax, tabletki, 50 szt
0.00 zł

NeoMag Relax, tabletki, 50 szt

NeoMag Relax, tabletki, 50 szt
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Składniki suplementu diety NeoMag relax działaja łagodząco: w stanie zwiększonej podatności na stres, w stanach niepokoju, w trudnościach z zasypianiem

Składniki

węglan magnezu (60mg), celuloza mikrokrystaliczna, wyciąg z ziela melisy(60mg), wyciąg z szyszek chmielu(40mg), hydroksypropylometyloceluloza, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, dwutlenek tytanu, hydroksypropyloceluloza, chlorowodorek pirydoksyny, wosk pszczeli i wosk Carnauba

Właściwości składników

Wyciąg z ziela melisy- Zawiera związki czynne o działaniu lekko uspokającym. Pomaga w utrzymaniu dobrego nastroju oraz prawidłowych funkcji poznawczych.

Wyciąg z szyszek chmielu- podobnie jak wyciąg z  melisy, wspomaga relaks oraz fizycznie i psychiczne dobre samopoczucie. Przyczynia się również do spokojnego i fizjologicznego snu.

Magnez- działa wzmacniająco w stanach zmęczenia, zmniejszonej wydolności fizycznej i psychicznej oraz w stanach osłabienia organizmu. Magnez zmniejsza pobudliwość nerwowo- mięśniową, działa przeciwstresowo. Zwiększone zapotrzebowanie na magnez występuje w przypadku osób prowadzących aktywny tryb życia, pijących alkohol i kawę.

Witamina B6- Zmniejsza wydalanie magnezu z organizmu, a zwiększa jego stężenie w osoczu i erytrocytach, co pozwala na jego efektywniejsze działanie i wykorzystanie przez organizm. Witamina B6 wspomaga organizm w stanach zwiększonej podatności na stres, nadmiernej drażliwości i nerwowości, osłabienia i przemęczenia oraz trudności z koncentracją.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli: 1 tabletka dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Nie zaleca się stosowania produktu przez osoby kierujące pojazdami i obsługujące maszyny. Preparatu nie należy łączyć z innymi środkami o właściwościach uspokajających i/lub nasennych. Nie zaleca się stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Cechy produktu

NeoMag relax - zastosowanie i działanie

Skład:

magnez witamina B6 (pirydoksyna) wyciąg z szyszek chmielu wyciąg z ziela melisy

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie:

uzupełnia dietę w składniki łagodzące napięcie nerwowe uzupełnia dietę w magnez i witaminę B6

Wskazania:

Suplement diety polecany w stanach zwiększonego narażenia na stres, w stanach niepokoju, przy trudnościach z zasypianiem.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Preparatu NeoMag Relax nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.