Remens, krople homeopatyczne, 50 ml
40.55 zł

Remens, krople homeopatyczne, 50 ml

Remens, krople homeopatyczne, 50 ml
Ostatnia cena produktu
40.55 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat homeopatyczny przywracający równowagę na osi podwzgórze-przysadka-jajniki. Normalizuje cykl miesiączkowy, reguluje intensywność krwawienia. Usuwa zespół napięcia przedmiesiączkowego. Wpływa także na zespół klimakteryczny poprzez usunięcie zaburzeń wegetatywnych spowodowanych brakiem równowagi hormonalnej. Normalizuje metabolizm lipidów, redukuje poziom cholesterolu i trójglicerydów.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Remens - zastosowanie i działanie

Skład:

Cimicifuga D1 Sanguinaria D6 Aristolochia D6 Sepia D12 Lachesis D12

Postać:

krople doustne

Kategoria:

Homeopatyczne

Specjalności:

Homeopatia

Działanie :

łagodzi dolegliwości w okresie menopauzy łagodzi napięcie przedmiesiączkowe reguluje miesiączkowanie

Wskazania:

Wspomagająco w zaburzeniach cyklu miesiączkowego, zespole napięcia przedmiesiączkowego, zespole klimakterycznym, w przewlekłym zapaleniu śluzówki macicy.

Dawkowanie:

Doustnie. W zaburzenia cyklu miesiączkowego dorośli i młodzież: 10 kropli 3 razy dziennie przez 3 miesiące. W zespole napięcia przedmiesiączkowego: dorośli i młodzież 10 kropli 3 razy dziennie przez 3 miesiące. W przewlekłych zapalnych chorobach kobiecych narządów płciowych: dorośli i młodzież 10 kropli 3 razy dziennie przez 3 miesiące. Zespół klimakteryczny: 10 kropli 3 razy dziennie przez 6 miesięcy.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś uzależniona od alkoholu. Ze względu na obecność alkholu leku nie stosuje się u osób od niego uzależnionych. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Lek stosuje się ostrożnie w okresie ciąży i karmienia piersią.