Produkt w kategoriach

Oppo, pas lędźwiowy, roboczy, rozmiar XXL

Oppo, pas lędźwiowy, roboczy, rozmiar XXL

119.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Pas lędziowy firmy OPPO używany jest do wzmocnienia odcinka lędźwiowego kręgosłupa oraz mięśni w dolnej części pleców.
Wytworzony jest z lekkiego elastycznego, "oddychającego" materiału z wbudowanymi wzmocnieniami oraz dociągaczami na rzepy. W celu dodatkowego usztywnienia pleców posiada metalowewzmocnienia.

Rozmiar: XXL: 127,0 - 137,2 cm (obwód wokół pasa).

Skład

70% nylon, 27% guma, 3% plastykowa obwódka.

Działanie

Pomaga utrzymać naturalną ciepłotę ciała oraz poprawia krążenie krwi co skutkuje zmniejszeniem bólu, obrzęków oraz zdrętwień, a ponadto umożliwia szybsze leczenie urazów. Zapięcie na rzepy umożliwia regulację w szerokim zakresie. Dodatkowe dociągacze umożliwiają dopasowanie odpowiedniej siły ucisku, a także zwiększają stabilność.

Uwagi

Nie należy stosować stabilizoatora, jeśli używano maści lub żeli rozgrzewających.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus