Orinoko Band, opaska odstraszająca komary,1szt
13.39 zł

Orinoko Band, opaska odstraszająca komary,1szt

Orinoko Band, opaska odstraszająca komary,1szt
Ostatnia cena produktu
13.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Silikonowa opaska uwalniająca olejek eteryczny stosowana w celu zapobiegania i ochrony przed ukąszeniami owadów: komarów, meszek. Skuteczna ochrona osób wrażliwych na ukąszenia owadów oraz do stosowania w celu zapobiegania chorobom przenoszonym przez komary i meszki. Nie zawiera DEET i innych składników owadobójczych! Działa efektywnie nawet do 7 dni.

Skład

Silikon, olejek citronella.

Działanie

Mechanizm działania polega na wydzielaniu zapachu olejku citronelli, którego unikają uciążliwe owady. Dzięki temu opaska odstrasza owady poprzez zmianę kierunku ich lotu, czy przemieszczaniu się, w wyniku czego nie dochodzi do ukąszeń. Olejek citronella nie zabija owadów, tworzy naturalną barierę i zniechęca owady do przebywania w bezpośrednim sąsiedztwie człowieka. Poprzez skuteczne odstraszenie owadów używanie opaski eliminuje konieczność powtarzającego się smarowania, spryskiwania czy stosowania innych typowych środków odstraszających. Dzięki zastosowaniu naturalnego składnika, opaska może być używana przez dzieci. Praktyczna i łatwa w użyciu. Wodoodporna i bezpieczna dla środowiska.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Opaskę wyjąć z opakowania zabezpieczającego. Założyć na nadgarstek lub kostkę, lub przymocować w pobliżu miejsca, gdzie owady mogą łatwo dotrzeć np. do ubrania, wózka lub łóżka. po skończonym użytkowaniu, można je włożyć z powrotem do opakowania, aby starczyła na dłużej. Stosować zawsze kiedy wymaga tego sytuacja, kiedy owady atakują ciało: podczas przebywania na świeżym powietrzu, w ogrodzie, podczas wycieczek, wędkowania, przejażdżek konnych. Stosować w miarę potrzeb.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie stosować u osób uczulonych na składniki.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h