Mediderm, krem, 100 g
7.19 zł

Mediderm, krem, 100 g

Mediderm, krem, 100 g
Ostatnia cena produktu
7.19 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Mediderm krem dla osób chorych na łuszczycę, egzemę, atopowe zapalenie skóry.

Skład według INCI

Aqua Purfficata, Petrolatum, Cetearyl Alkohol, Paraffiinum liquidum, Phenoxylethanol, Sodium Lauryl Sufate.

Właściwości

Mediderm cream zapewnia właściwą pielęgnację skóry przynosząc ulgę w ekstremalnych stanach suchości, charakterystyczny dla łuszczycy, egzemy i atopowego zapalenia skóry. Tworzy warstwę ochronną, nawilża i zapobiega utracie wody.

Preparat poprawia komfort życia, działa łagodząco, redukuje łuszczenie skóry. Może być stosowany na duże powierzchnie ciała, nie brudzi ubrania i pościeli. Łatwo się rozsmarowuje, szybko wchłania i nie daje uczucia natłuszczenia.

Przeznaczenie

Krem wskazany dla osób chorych na łuszczycę, egzemę, atopowe zapalenie skóry.

Stosowanie

Stosować na oczyszczoną i osuszoną skórę. Czynność powtórzyć w miarę potrzeby. Najlepsze efekty uzyskuje się stosując krem bezpośrednio po kapieli.

Uwagi

Mediderm cream może być stosowany u dorosłych i dzieci ( już od 1 miesiąca życia). Przed zastosowaniem poleca się próbne użycie kremu na niewielką powierzchnię skóry w celu wykluczenia ewentualnej nadwrażliwości .

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h