TenderWet 24 active, opatrunek jałowy, 5,5cm, 10 szt.
109.49 zł

TenderWet 24 active, opatrunek jałowy, 5,5cm, 10 szt.

TenderWet 24 active, opatrunek jałowy, 5,5cm, 10 szt.
Ostatnia cena produktu
109.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Aktywny opatrunek na rany do terapii na mokro o średnicy 5,5cm.

Działanie

Superabsorbent poduszeczki jest nasycony optymalną ilością roztworu. Nie jest zatem konieczne uaktywnianie opatrunku przed jego nałożeniem. Znacznie ułatwia to korzystanie z opatrunku, pozwala oszczędzić czas i z góry wyklucza błędy w stosowaniu.
Opatrunki TenderWet active oczyszczają trudne rany bezpiecznie, łagodnie i szybko dzięki wyjątkowemu działaniu wchłaniająco-płuczącemu. Przez 24 godziny z poduszeczki wydziela się nieustannie do rany roztwór Ringera. Umożliwia to zmiękczenie i oderwanie się tkanki martwiczej, a resztki komórek i toksyny są wchłaniane przez opatrunek, gdzie są bezpiecznie przechowywane – również w przypadku ran zakażonych. W ten sposób zarazki tracą podłoże do rozwoju. Aktywny proces oczyszczania pobudza ziarninowanie, komórki mogą się przemieszczać, naczynia regenerują się i odbudowuje się nowa tkanka.

Wskazania

TenderWet active jest wskazany w przypadku źle gojących się ran ze znacznym wysiękiem, w przypadku silnego opanowania przez zarazki lub w ranach przewlekłych różnego pochodzenia, jak stopa cukrzycowa, odleżyny lub żylakowe owrzodzenia nóg.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Typ produktu
Postać