Aflexin, tabletki powlekane, 60 szt.
48.10 zł

Aflexin, tabletki powlekane, 60 szt.

Aflexin, tabletki powlekane, 60 szt.
Ostatnia cena produktu
48.10 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Suplement diety wspomagający prawidłowe funkcjonowanie stawów oraz sprawność ruchową.

Składniki

Ekstrakt z owoców awokado i nasion soi zawierający 30% fitosteroli, ekstrakt z kłącza kurkumy długiej, zawierający 10% kurkuminy, ekstrakt z korzenia imbiru, zawierający 5% gingeroli, ekstrakt z kory kadzidłowca zawierający 60% kwasu boswellowego, bromelaina, celuloza mikrokrystaliczna - substancja wypełniająca, stearynian magnezu i dwutlenek krzemu - substancje przeciwzbrylające, hydroksypropylometyloceluloza -substancja glazurująca, hydroksypropyloceluloza i kwas stearynowy - substancje przeciwzbrylające, dwutlenek tytanu - barwnik, tlenek żelaza żółty - barwnik, tlenek żelaza czerwony - barwnik, kwas karminowy - barwnik.

2 tabletki zawierają:
Ekstrakt z owoców awokado i nasion soi 200 mg
Ekstrakt z kłącza kurkumy długiej 150 mg
Ekstrakt z korzenia imbiru 100 mg
Ekstrakt z kory kadzidłowca 100 mg
Bromelaina 50 mg.

Właściwości składników

Ekstrakt z owoców awokado i nasion soi - zawiera fitosterole, które wykazują korzystne działanie w obrębie chrząstki stawowej i utrzymują ją w dobrej kondycji.

Ekstrakt z kłącza kurkumy długiej - ogranicza wpływ niekorzystnych procesów enzymatycznych na prawidłowe funkcjonowanie stawów. Zawiera kurkuminę, która chroni strukturę tkanki przed działaniem wolnych rodników.

Ekstrakt z korzenia imbiru - wpływa na prawidłowe funkcjonowanie chrząstki stawowej, a także pozytywnie oddziałuje na ruchliwość stawów i ich elastyczność. Pobudza krążenie, działa rozgrzewająco, a także antyoksydacyjnie.

Ekstrakt z kory kadzidłowca - inaczej zwanego Boswellia serrata - zawiera kwas bosweliowy, który blokuje niekorzystne działanie enzymów na chrząstkę stawową, co pozytywnie wpływa na elastyczność i zakres ruchu stawów..

Bromelaina - wpływa na zachowanie prawidłowej budowy i funkcjonowania stawów, utrzymując korzystne środowisko w ich obrębie.

Uzupełnienie diety w składniki wspomagające m.in. prawidłowe funkcjonowanie stawów, elastyczność chrząstki stawowej oraz ochronę stawów przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników.

Zalecane dzienne spożycie

2 tabletki powlekane dziennie podczas lub po posiłku.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  • Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.
  • Produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią, a także osobom z kamicą żółciową lub przyjmującym leki przeciwzakrzepowe.
  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Chronić od wilgoci i światła.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Aflexin - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt z owoców awokado ekstrakt z nasion soi ekstrakt z kłącza kurkumy ekstrakt z korzenia imbiru ekstrakt z kory kadzidłowca bromelaina

Postać:

tabletki powlekane

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki chroniące i wzmacniające chrząstki stawowe

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w składniki wspomagające m.in.prawidłowe funkcjonowanie stawów, elastyczność chrząstki stawowej oraz ochronę stawów przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 tabletki dziennie podczas lub po posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.