Nestle, kaszka, do picia, mleczno-pszenna z herbatnikami, 2x250ml
13.09 zł

Nestle, kaszka, do picia, mleczno-pszenna z herbatnikami, 2x250ml

Nestle, kaszka, do picia, mleczno-pszenna z herbatnikami, 2x250ml
Ostatnia cena produktu
13.09 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Kaszka do picia mleczno-pszenna z herbatnikami to zbilansowany posiłek, który łączy w sobie zalety mleka modyfikowanego i odżywcze właściwości kaszki. To wyjątkowo wygodna w użyciu kaszka o płynnej konsystencji, gotowa do spożycia po przelaniu do butelki lub kubeczka, niezastąpiona na spacerach i w podróży.
Bez dodatku cukry.
Zawiera gluten.
Po 9 miesiącu życia.
Etap:3

Dowiedz się więcej.

Skład

Mleko nastęne 83% (woda, mleko odtłuszczone, tłuszcz mleczny, skrobia, olej roślinny, serwatka demineralizowana w proszku. oligofruktoza, inulina, węglan wapnia, siarczan cynku, pirofosforan żelazowy, siarczan miedzi, maltodekstryna, witaminy: C, niacyna, E, kwas pantotenowy, A, B6, B1, D, B2, kwas foliowy, K1, biotyna, B12, jodek potasu), woda, mąka pszenna 6,5%, herbatniki w proszku 2,6% (mąka pszenna - częściowo zhydrolizowana, olej roślinny, mleko odtłuszczone w proszku), aromat, wanilina, węglan wapnia, pirofosforan żelazowy, witaminy (C, A, D, B12).

Sposób użycia

  1. Wstrząśnij kaszkę przed otwarciem.
  2. Oderwij lub odetnij róg opakowania wzdłuż perforacji.
  3. Przelej zawartość do butelki lub kubeczka.
  4. podawaj dziecku kaszkę o temperaturze pokojowej lub po lekkim podgrzaniu.


Rekomenduje się podawać 2 porcje kaszki do picia w ciągu dnia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 954 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h