Barbra Pro, krem do rąk regenerujący, HydroActive 5, 50 ml
13.49 zł

Barbra Pro, krem do rąk regenerujący, HydroActive 5, 50 ml

Barbra Pro, krem do rąk regenerujący, HydroActive 5, 50 ml
Ostatnia cena produktu
13.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

BarbraPro – regenerujący krem do rąk HydroActive 5

Właściwości

Intensywne nawilżenie i regeneracja (wspoma-
ganie naprawy bariery wodno-lipidowej skóry) przywracają elastyczność warstwy rogowej naskórka. Skóra rąk jest bardziej sprężysta, a tym samym bardziej odporna na częsty kontakt z czynnikami zewnętrznymi (twarda woda, detergenty, wiatr, mróz), co minimalizuje ryzyko podrażnień i alergii.

Przeznaczenie

Codzienna pielęgnacja rąk suchych, bardzo suchych, zniszczonych i skłonnych do podrażnień. Przynosi ulgę od pierwszego zastosowania. Codzienna pielęgnacja odwraca negatywne skutki przesuszenia skóry, pozostawiając ją miękką i gładką. Krem może być stosowany do pielęgnacji rąk przy atopowym zapaleniu skóry.

Stosowanie

Krem bardzo dobrze się rozprowadza, szybko wchłania i nie obciąża skóry rąk. Używanie kremu należy dostosować do indywidualnych potrzeb, zależnie od stopnia wysuszenia skóry.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h