MiniVita D, 400 j.m., kapsułki, twist-off, 30 szt.
24.49 zł

MiniVita D, 400 j.m., kapsułki, twist-off, 30 szt.

MiniVita D, 400 j.m., kapsułki, twist-off, 30 szt.
Ostatnia cena produktu
24.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Minivita D zawiera witaminę D, która wspomaga wchłanianie wapnia oraz wpływa na prawidłową budowę kości i zębów. Preparat przeznaczony jest dla noworodków, niemowląt i małych dzieci. Zawiera składniki najwyższej jakości. Każda partia produktu jest dwukrotnie, szczegółowo przebadana pod względem czystości zarówno w laboratorium u producenta , jak i w Polsce. Wygodna i bezpieczna forma kapsułek twist-off - kropli wyciskanych z kapsułek.

Skład

1 kapsułka twist-off zawiera: Witaminę D3 (cholekalcyferol) 10 μg.

Właściwości

Uzupełnia dietę w witaminę D3.

Przeznaczenie

  • podczas zwiększonego zapotrzebowania na witaminę D3
  • w niedoborach witaminy D3
  • w profilaktyce krzywicy

Sposób użycia

Należy stosować 1 kapsułkę twist-off dziennie u noworodków od pierwszych dni życia, niemowląt i dzieci. Końcówkę kapsułki twist-off należy przekręcić i oderwać lub odciąć, a następnie wycisnąć zawartość do ściągniętego pokarmu matki, na łyżeczkę lub bezpośrednio do ust dziecka. Należy zachować ostrożność, aby dziecko nie połknęło otoczki kapsułki.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 954 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h