Xenea Regular, proszek, 130 g
16.49 zł

Xenea Regular, proszek, 130 g

Xenea Regular, proszek, 130 g
Ostatnia cena produktu
16.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Xenea Regular to suplement diety stworzony z myślą o osobach, które ze względu na odczuwanie następstw siedzącego trybu życia, niewłaściwego odżywiania się i stresu mają skłonność do zaparć i problem z regularnym wypróżnianiem.

Właściwości składników

Xenea Regular suplement diety zawiera wyselekcjonowany błonnik ActiFibris niezbędny jelitom do ich prawidłowego i sprawnego funkcjonowania. Zwiększa on w jelitach swoją objętość, wspomaga pracę jelit i przesuwanie znajdujących się w nich resztek pokarmowych.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli: spożywać doustnie w zależności od potrzeb, max. 6 łyżeczek w ciągu dnia. Każda porcję należy popić szklanką płynu, najlepiej wody lub soku.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Preparat można stosować długo bez obawy o uzależnienie czy „rozleniwienie jelit”

Systematyczne stosowanie daje długotrwały efekt.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

US PHARMACIA
Ziębicka 40
50-507 Wrocław

Xenea Regular - zastosowanie i działanie

Skład:

ActiFibris- inulina z korzenia cyrkorii podróżnik

Postać:

proszek

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w błonnik

Wskazania:

Suplement diety. Skłonność do zaparć, spowolniona praca jelit.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli w zależności od potrzeb, maksymalnie 6 łyżeczek w ciągu dnia. Każdą porcję należy popić szklanką płynu, najlepiej wody lub soku.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.