Femal PMS Forte, tabletki, 40 szt
38.37 zł

Femal PMS Forte, tabletki, 40 szt

Femal PMS Forte, tabletki, 40 szt
Ostatnia cena produktu
38.37 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Femal PMS Forte to unikalny preparat wspomagający łagodzenie dolegliwości występujących przed miesiączką. Dolegliwości występujące u kobiet przed miesiączką to nerwowość, depresja, drażliwość, ospałość i senność, zmienność nastroju, trudna do opanowania płaczliwość, wzdęcia, bóle brzucha i bóle głowy. Dolegliwości te często uniemożliwiają normalne funkcjonowanie, odczuwane są przez około 70% kobiet bez względu na wiek.

Składniki

1 tabletka zawiera:
ekstrakt z pyłków i słupków kwiatowych (P182 - GC Fem) 160 mg, witamina E 5 mg - przeciwutleniacz.
Substancje dodatkowe: substancje wypełniające: isomalt, celuloza mikrokrystaliczna; emulgator: polisorbat 20; stabilizatory: maltodekstryna, suszona rozpryskowo akacja (guma arabska), żelatyna rybia; substancje przeciwzbrylające: uwodorniony olej bawełniany, krzemionka koloidalna bezwodna, krzemian wapnia; substancje do stosowania na powierzchnie: szelak, talk.

Właściwości składników

Femal PMS Forte pomaga w zmniejszaniu i łagodzeniu dolegliwości bezpośrednio związanych ze zbliżającą się miesiączką, nie wpływając jednocześnie na gospodarkę hormonalną kobiet. Zawiera witaminę E znaną z silnych właściwości przeciwutleniających. Dzięki swojemu działaniu wspomagającemu, wpływa również na poprawę samopoczucia fizycznego i psychicznego.

Polecany gdy występują:

  • przewlekłe bóle miesiączkowe
  • bóle głowy, mięśni, brzucha
  • opuchlizna, ociężałość, nagromadzenie wody w organizmie
  • zmienność nastroju, rozdrażnienie

Zalecane dzienne spożycie

2 tabletki dziennie przez okres pierwszych 2 miesięcy, następnie dawkę można zmniejszyć do 1 tabletki dziennie. Preparat może być stosowany w długim okresie czasu.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Preparat nie może być stosowany przez kobiety ciężarne i karmiące piersią.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

NATUMIN PHARMA
Snickaregatan 10
S-566 33 Habo, Szwecja

Femal PMS Forte - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt z pyłków kwiatowych witamina E (tokoferol)

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka Ginekologia i położnictwo

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki łagodzące objawy napięcia przedmiesiączkowego

Wskazania:

Suplement diety polecany dla kobiet odczuwających dolegliwości związane z napięciem przedmiesiączkowym (PMS).

Dawkowanie:

Doustnie. 1-2 tabletki dziennie przez okres 3-miesięcy, następnie dostawać do indywidualnych potrzeb i zmniejszyć do 1 tabletki dziennie lub 1 tabletki co drugi dzień.   Preparat może być przyjmowany przez osoby z alergią pyłkową i diabetyków.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.