Dierol Gastro, saszetki, 10 szt
6.37 zł

Dierol Gastro, saszetki, 10 szt

Dierol Gastro, saszetki, 10 szt
Ostatnia cena produktu
6.37 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Saccharomyces boulardii chroni i wspomaga odbudowę naturalnej flory bakteryjnej przewodu pokarmowego poprzez ograniczanie działania różnych patogennych mikroorganizmów i wydzielanych przez nie toksyn.

Skład

Zawartość saszetki : Saccharomyces boulardii, maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca : dwutlenek krzemu.
1 saszetka zawiera:
Saccharomyces boulardii 250 mg 5 x 109 CFU* (5 miliardów)

*CFU - jednostki tworzące kolonię.

Właściwości

Saccharomyces boulardii, który działa na bakterie patogenne i neutralizuje toksyny przez nie wytwarzane, uszczelnia nabłonek jelita oraz ogranicza sekrecję wody, skracając czas trwania biegunki nawet o 2 dni.*

Przeznaczenie

Do postępowania dietetycznego w:

  • biegunce rotawirusowej
  • ostrej biegunce
  • biegunce podróżnych
  • zatruciach pokarmowych
  • bólach brzucha
  • problemach gastrycznych

Sposób użycia

1 saszetka dziennie. Zawartość saszetki należy rozpuścić w wodzie lub dodać do spożywanego pokarmu. Nie należy mieszać preparatu ze zbyt gorącymi lub mrożonymi płynami/pokarmami.
 

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Produkt przyjmowany pod nadzorem lekarza. Produkt przeznaczony dla niemowląt i dzieci. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Brak danych dotyczących bezpieczeństwa stosowania u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie stosować z preparatami przeciwgrzybicznymi.
*www.dierol.pl
 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 942 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Di- Erol Gastro - zastosowanie i działanie

Skład:

Saccharomyces boulardii

Postać:

saszetki kapsułki

Kategoria:

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego

Specjalności:

Medycyna rodzinna Pediatria Gastroenterologia

Działanie :

preparat probiotyczny

Wskazania:

Preparat Di- Erol Gastro przeznaczony jest do postępowania dietetycznego w celu ochrony przewodu pokarmowego. Polecany m.in. biegunce rotawirusowej, ostrej biegunce, biegunce podróżnych, zatruciach pokarmowych, bólach brzucha, problemach gastrycznych.

Dawkowanie:

Doustnie. Dzieci - 1 kapsułka dziennie. Dorośli: 1-2 kapsułki dziennie. Dzieci młodsze: kapsułkę należy otworzyć i wysypać jej zawartość do spożywanego przez dziecko pokarmu. Dzieci starsze i dorośli: kapsułkę należy połknąć i popić wodą. Nie należy mieszać preparatu ze zbyt gorącymi lub mrożonymi płynami/pokarmami.   Preparat przeznaczony dla dzieci powyżej 3.roku życia i dorosłych.   Uwaga! Nie stosować z preparatami przeciwgrzybiczymi.   Produkt przeznaczony do przyjmowania pod nadzorem lekarza. Preparat nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.   Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Brak danych dotyczących bezpieczeństwa stosowania u kobiet w ciąży i karmiących piersią.