UroKomfort, kapsułki, 20 szt
15.69 zł

UroKomfort, kapsułki, 20 szt

UroKomfort, kapsułki, 20 szt
Ostatnia cena produktu
15.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Uro_komfort stanowi unikalne połączenie składników roślinnych.

Składniki

1 kapsułka zawiera 200 mg żurawiny wielkoowocowej, 100 mg soi owłosionej, 100 mg dyni zwyczajnej, 20 mg dwutlenku krzemu oraz żelatynę.

Właściwości składników

EKSTRAKT Z NASION DYNI - 100 mg
Dynia zwyczajna – cucurbita pepo – jest rośliną jednoroczną z rodziny dyniowatych, pochodzącą z Meksyku. W lecznictwie stosowane są świeże i suszone nasiona dyni oraz olej z nasion dyni. Nasiona zawierają kukurbitacyny, fitosterole w postaci wolnej i związanej ( w tym β-sitosterol), enzymy, minerały (w tym selen) oraz olej tłusty (40%) zawierający nienasycone kwasy tłuszczowe.


EKSTARKT Z NASION ŻURAWINY - 200 mg
Żurawina amerykańska – vaccinium macrocarpon – owoce żurawiny zawieraja kwasy organiczne, antocyjany, pro antocyjany, flawony oraz witaminy i składniki mineralne. W grupie kwasów wyodrębniono kwas cytrynowy i jabłkowy, beta-hydromasłowy, malonowy, kwas glukuronowy, chinonowy, benzoesowy, p-hydroksyfenylooctowy, szikimowy oraz kwas parasorbowy (związek laktonowy o silnym działaniu antybakteryjnym). Wśród związków flawonoidowych wyodrębniono kemferol, kwercetynę i rutynę.

SOJA OWŁOSIONA

Soja owłosiona - glicyne max – jednoroczna roślina z rodziny bobowatych, pochodząca z Azji. Stosowane są nasiona soi oraz olej sojowy. Nasiona zawierają białko, olej, węglowodany, lecytynę, saponiny, flawonoidy, błonnik, witaminy, sole mineralne, cholinę, fitosterole. Z nasion soi pozyskuje się wyciąg zawierający izoflawony, głównie daidzinę, genistynę i glicytynę.

Suplementacja codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na funkcjonowanie układu moczowego.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli 1-2 kapsułki dziennie, popić wodą.

Suplement diety. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety, nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Ze względu na zawartość izoflawonów sojowych preparat Urokomfort nie powinien być zażywany przez kobiety w ciąży.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

AMILEK
Warszawska 44
05-300 Mińsk Mazowiecki

Uro_komfort - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt z nasion dyni ekstrakt z nasion żurawiny izoflawony sojowe

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Urologia

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki korzystnie wpływające na układ moczowy

Wskazania:

Suplement diety. Dolegliwości ze strony pęcherza moczowego: pieczenie podczas oddawania moczu, ból w podbrzuszu, parcie na pęcherz, zaburzenia oddawania moczu (częste oddawanie moczu,skąpomocz).

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli 1-2 kapsułki dziennie, popić wodą.   Preparat przeznaczony dla kobiet.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Preparat nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży. W okresie karmienia piersią stosowanie preparatu należy skonsultować z lekarzem.