Proktis M, czopki doodbytnicze, 10 szt.
27.49 zł

Proktis M, czopki doodbytnicze, 10 szt.

Proktis M, czopki doodbytnicze, 10 szt.
27.49 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Proktis-M Czopki doodbytnicze.

Skład

Sól sodowa kwasu hialuronowego 5 mg, Centella asiatica - wyciąg  olejowy, wyciąg olejowy z nagietka, wyciąg olejowy z aloesu, olejek z drzewa herbacianego, glicerydy półsyntetyczne, BHT.

Działanie

Czopki regenerują błonę śluzową i przyspieszają gojenie ran w kanale odbytu i odbytnicy.

Wskazania

Jako środek wspomagający proces regeneracyjny błony śluzowej kanału odbytu i odbytnicy po zabiegach i operacjach chirurgicznych, w chorobie hemoroidalnej przy wewnętrznych i zewnętrznych hemoroidach, w stanach zapalnych odbytu i odbytnicy, w zapaleniach krypt, pęknięciach i szczelinach odbytu, przetokach okołoodbytniczych.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Stosować 1 czopek wieczorem lub według wskazań lekarza. Czas stosowania zależy od rozwoju objawów. W razie konieczności czopki doodbytnicze mogą być stosowane przez dłuższy czas.

Możliwe działania niepożądane wyrobu medycznego

Długotrwałe stosowanie może wywołać reakcje nadwrażliwości.

Uwagi

Ciąża i karmienie piersią:
Przed zastosowaniem należy poradzić się lekarza.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Produkt w kategoriach
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Problem
Działanie/właściwości
Układy narządowe
Sposób aplikacji
Główny składnik
PRODUCENT

Proktis-M (czopki) - zastosowanie i działanie

Skład:

sól sodowa kwasu hialuronowego ekstrakt olejowy z wąkrotki azjatyckiej wyciąg olejowy z nagietka wyciąg olejowy z aloesu ekstrakt olejowy z drzewa herbacianego

Postać:

czopki doodbytnicze

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna Proktologia

Działanie :

przyspiesza gojenie łagodzi dolegliwości związane z hemoroidami

Wskazania:

Jako środek wspomagający regenerację błony śluzowej w kanale odbytu i odbytnicy.

Dawkowanie:

Doodbytniczo. 1 czopek dziennie najlepiej po wypróżnieniu, przez 10-20 dni lub według wskazań lekarza. Zalecane stosowanie w przypadku ran 1 czopek dziennie aż do całkowitego zagojenia rany.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Długotrwałe stosowanie preparatu może wywołać reakcję nadwrażliwości; w takim przypadku zaleca się przerwanie leczenia i skonsultowanie się z lekarzem.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Stosowanie preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią należy skonsultować z lekarzem.