Quick Vue, test ciążowy, paskowy, 1 szt
9.14 zł

Quick Vue, test ciążowy, paskowy, 1 szt

Quick Vue, test ciążowy, paskowy, 1 szt
Ostatnia cena produktu
9.14 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

QuickVue - test ciążowy paskowy.

Najłatwiejszy w użyciu i odczytywaniu wyników. Bardzo czuły - prawie 100% (99,6%). Wykrywa ciążę 2-3 dni przed oczekiwaną miesiączką (6 dni po zapłodnieniu). Czułość (25 mlU/ml) hCG.
Najszybszy - wynik juz po jednej minucie.

Sposób użycia wyrobu medycznego

wyjąć test ciążowy z opakowania foliowego i zapoznać się z produktem. Do czystego i suchego pojemnika pobrać trochę moczu. Zanurzyć w moczu pasek testowy na min. 10-15 sekund maksymalnie do granicy zanurzenia (MAX). Strzałki na teście muszą być przy tym skierowane w kierunku moczu. Rozpocząć odliczanie czasu.

Po rozpoczęciu testu zauważyć można, jak tło pola testowego i pola kontrolnego zabarwia się na kolor jasnoczerwony. Po 3 minutach można odczytać wynik. Jeśli nie pojawi się czerwona linia, należy odczekać jeszcze jedną minutę. Niektóre pozytywne wyniki otrzymuje się po 1 minucie lub wcześniej – w zależności od stężenia hormonu ciążowego hCG w moczu. Wyniki należy odczytać nie później niż po 10 minutach.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h