Diohespan Comfort, żel, chłodzący, 70 g
14.69 zł

Diohespan Comfort, żel, chłodzący, 70 g

Diohespan Comfort, żel, chłodzący, 70 g
Ostatnia cena produktu
14.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Żel chłodzący.

Skład

Mentol, alkohol etylowy, glikol propylenowy, carbomer, nipagina M, trietanoloamina, woda oczyszczona.

Działanie

  • Łagodzi ból i uczucie ciężkości nóg
  • Zmniejsza obrzęk
  • Usprawnia krążenie żylne
  • Przywraca uczucie komfortu.

Wskazania

Łagodzi objawy występujące w przebiegu przewlekłej niewydolności żylnej związane z bólami, obrzękami, nocnymi kurczami i uczuciem ciężkości nóg. Poprzez łagodzenie obrzęków wyrób medyczny Diohespan comfort przyczynia się do usprawnienia krążenia żylnego. Dzięki swoim właściwościom łagodzi napięcie mięśni kończyn dolnych i przywraca uczucie komfrotu obolałym nogom. Diohespan comfort może być również stosowany w celu złagodzenia objawów takich jak ból i obrzęk towarzyszących stłuczeniom i skręceniom.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Nanieść cienką warstwę żelu Diohespan comfort na bolące lub opuchnięte miejsca i delikatnie wmasować. Powtarzać 2 do 3 razy dziennie. Wyraźny efekt chłodzenia można odczuć po kilku minutach od nałożenia.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Nie stosować na pdrażnioną lub uszkodzoną skórę.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 939 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Diohespan Comfort - zastosowanie i działanie

Skład:

mentol

Postać:

żel

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

łagodzi ból zmniejsza obrzęk chłodzące

Wskazania:

Łagodzenie objawów w przebiegu przewlekłej niewydolności żylnej (bóle, obrzęki, nocne kurcze, uczucie ciężkości nóg). Pomocniczo przy stłuczeniach i skręceniach.

Dawkowanie:

Zewnętrznie, 2-3 razy dziennie. Nanieść cienką warstwę żelu na bolące lub opuchnięte miejsca i delikatnie wmasować. Uwaga! Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Należy unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na składniki preparatu.