Protefix, tabletki, 66 szt
16.34 zł

Protefix, tabletki, 66 szt

Protefix, tabletki, 66 szt
Ostatnia cena produktu
16.34 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Protefix Aktywne tabletki czyszczące do protez zębowych. Tabletki czyszczące Protefix z aktywnym tlenem nie tylko dokładnie i szybko czyszczą protezy, ale również dezynfekują je i odświeżają. Na protezie, podobnie jak a prawdziwych zębach osadzają się resztki jedzenia. Dlatego nieodzowna jest staranna higiena jamy ustnej i dokładne czyszczenie protez.

Przy braku odpowiedniej higieny protez resztki jedzenia, mogą wywołać bolesne stany zapalne. Aby utrzymać odpowiednią higienę protezy - zaleca się czyszczenie protezy nie tylko szczoteczką do protez, ale również przy pomocy silniej i efektywniej działających tabletek czyszczących.

  • Aktywne tabletki czyszczące do protez Protefix mają dużą siłę czyszczącą oraz działanie likwidujące przykre zapachy.
  • Aktywne tabletki czyszczące Protefix uwalniają dużą ilość aktywnego tlenu, który samoczynnie czyści protezę. Jednocześnie tlen aktywny nie wchodzi w reakcję z materiałem protezy i jest dla niej bezpieczny. 

Stosowanie

jedną aktywną tabletkę czyszczącą Protefix włożyć do pół szklanki letniej wody. Protezę zębową włożyć do roztworu na około 15 minut (proteza musi być całkowicie zanurzona). Po zakończonym procesie czyszczenia, przed założeniem protezy, wypłukać ją dokładnie pod bieżącą wodą. Stosować wyłącznie do czyszczenia protez lub aparatów dentystycznych ruchomych. Nie stosować w jamie ustnej.

Uwagi

Początkowo niebieskie zabarwienie roztworu zanika po zakończeniu procesu czyszczenia. Zaleca się zdejmowanie protezy na noc, ponieważ całodobowe noszenie protezy sprzyja szybszemu tworzeniu się nalotów bakteryjnych na protezie

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h