WMC Wapń-Magnez-Cynk Forte, tabletki, 60 szt
23.56 zł

WMC Wapń-Magnez-Cynk Forte, tabletki, 60 szt

WMC Wapń-Magnez-Cynk Forte, tabletki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
23.56 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Suplement diety.

Składniki

Zawartość w 1 tabletce:

Wapń- 400mg
magnez- 155mg
Cynk- 8,5mg
Witamina D- 2,0µg

węglan wapnia, tlenek magnezu, celuloza mikrokrystaliczna, dwutlenek krzemu, sorbitol, coating: (hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza, talk, olej bawełniany, dwutlenek tytanu), karboksymetyloceluloza, cytrynian cynku, stearynian magnezu, glukonian cynku, glukonian magnezu, glukonian wapnia, cholekalcyferol.

Właściwości składników

Składniki zawarte w produkcie odgrywają istotną rolę w codziennej diecie. Wapń i magnez przyczyniają się do utrzymania zdrowych i silnych zębów, wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśniowego, a także wykazują korzystny wpływ na układ krążenia. Cynk jest pomocny w utrzymaniu sprawnego układu odpornościowego oraz zachowania zdrowego stanu skóry. Magnez również dba o utrzymanie sprawności układu immunologicznego, wykazuje ponadto działenie przeciwutleniajace. Wszystkiego trzy składniki są ważne dla utrzymania zdrowych kości. Skład produktu został wzbogacony o witaminę D3, która odgrywa istotną rolę w absorpcji wapnia, przyczynia się do mineralizacji kości i utrzymania ich gestości.

Zalecane dzienne spożycie

1-2 tabletki dziennie, dzieci poniżej 12 roku życia- 1 tabletka dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Dzeci poniżej 3 roku życia, kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

WALMARK
Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

WMC Wapń-Magnez-Cynk Forte - zastosowanie i działanie

Skład:

wapń cynk magnez witamina D3 (cholekalcyferol)

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w wapń i magnez uzupełnia dietę w cynk uzupełnia dietę w witaminę D3

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w wapń, magnez, cynk oraz witaminę D3.

Dawkowanie:

Doustnie. 1-2 tabletki dziennie; dzieci poniżej 12 roku życia - 1 tabletka dziennie.   Nie podawać dzieciom poniżej 3 roku życia.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.     Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.