ROCS, pasta, dla zębów, Bionica, 74 g
17.30 zł

ROCS, pasta, dla zębów, Bionica, 74 g

ROCS, pasta, dla zębów, Bionica, 74 g
Ostatnia cena produktu
17.30 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Naturalna pasta do zębów dla całej rodziny.

Skład według INCI

Aqua, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Glycerin, Sorbitol, Silica, Laminaria Saccharina Salt, Glycyrrhiza Glaba Root Extract, Cocamidopropyl Betaine, Canthan Gum, Flavor, Calcium Glycerophosphate, Sodium Benzoate, Dipotassium Glycyrrhizate, Magnesium Chloride, Thymus Serpillum Oil, Eugenol.

Właściwości

W skład wchodzą aktywne związki lukrecji, macierzanki i laminarii (morskiej kapusty), znane ze swoich właściwości leczniczych i wykorzystywane na przestrzeni wieków przez człowieka w medycynie i żywieniu. Wysokie stężenie wyciągów traw zapewnia działanie przeciwzapalne działanie, zmniejszając aktywność bakterii wywołujących choroby i krwawienie dziąseł. Sole mineralne, wydzielane przez trawy w połączeniu z glicerofosfatem wapnia zapewniają ochronę dziąseł przed próchnicą i aktywację procesów przemiany w ozębnej.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h