ROCS, pasta dla zębów, Malina-Truskawka, 3 - 7 lat, 45 g
24.00 zł

ROCS, pasta dla zębów, Malina-Truskawka, 3 - 7 lat, 45 g

ROCS, pasta dla zębów, Malina-Truskawka, 3 - 7 lat, 45 g
Ostatnia cena produktu
24.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Pasta do zębów dla dzieci.

Skład według INCI

Aqua, Silica, Glycerin, Xylitol, Olaflur, Hydroxyethylcellulose, Polysorbate-20, Flavor, Cocamidopropyl Betaine, Tiranium Dioxide, Sodium Saccharin, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Hydroxide, Benzyl Alcohol.

Właściwości

Posiada źródło fluoru, które wykazuje szybszy i dłuższy pozytywny wpływ na mleczne zęby dzieci. W rezultacie ryzyko próchnicy zmniejsza się, przyśpiesza nasycenie szkliwa minerałami, a ich jakość oraz koncentracja sprawiają, że pasta jest smaczna, co motywuje dzieci do regularnego mycia zębów. Ksylitol zapewnia efekt przeciwzapalny.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 902 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus