Protefix Antisept, płyn do płukania jamy ustnej, 200 ml
17.19 zł

Protefix Antisept, płyn do płukania jamy ustnej, 200 ml

Protefix Antisept, płyn do płukania jamy ustnej, 200 ml
Ostatnia cena produktu
17.19 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Protefix Antisept preparat ochrony stomatologicznej. Antyseptyk do dziąseł o działaniu antybakteryjnym i przeciwgrzybicznym.

Skład według INCI

Aqua, Sodium Acetate, Acetic Acid, Sorbitol, Alcohol, Sorbitan Oleate, Acid red E i 22, Aromat "Cool Fresh", Chlorhexidine Gluconate.

Właściwości

Antisept zapobiega nawracającym zmianom chorobowym dziąseł przez co przedłuża okres stosowania protez zębowych. Zapobiega również tworzeniu się płytki i kamienia nazębnego oraz powstawaniu nieprzyjemnego zapachu z ust.

 

Przeznaczenie

preparat jest zalecany jako uzupełnienie leczenia podstawowego w przypadkach:

  • odleżyn poprotezowych
  • podrażnień związanych ze stosowaniem aparatów ortodontycznych
  • stanów zapalnych dziąseł i jamy ustnej

 

Stosowanie

Nie rozcieńczać. Płukać jamę ustną 10 ml płynu przez okres 30 sekund. Zabieg powtarzać 2-3 razy dziennie. Stosować po posiłkach. Niejedzenie i niepicie przez okres 2-3 godzin po zastosowaniu preparatu zwiększa jego skuteczność. W przypadkach podrażnień poprotezowych oczyszczoną protezę należy dodatkowo zanurzyć w preparacie na 1-2 minut.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 901 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus