Fresh Natura, tabletki chlorofilowe, 20 szt
Fresh Natura, tabletki chlorofilowe, 20 szt
0.00 zł

Fresh Natura, tabletki chlorofilowe, 20 szt

Fresh Natura, tabletki chlorofilowe, 20 szt
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Fresh Natura - zastosowanie i działanie

Skład:

chlorofil

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie:

uzupełnia dietę w składniki wspomagające usuwanie przykrego zapachu z ust

Wskazania:

Przeciwdziała powstawaniu przykrego zapachu z ust oraz zapachu potu, wynikającego z zaburzeń trawiennych oraz powstałych w wyniku spożycia przypraw np. czosnku, cebuli bądź spożycia napojów alkoholowych.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 tabletki przed posiłkiem lub razem z posiłkiem. Połykać w całości, nie rozgryzać. W razie potrzeby stosować 2-3 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki (9 tabletek dziennie).   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Opis

Fresh Natura to preparat uzyskiwany z chlorofilu, przeciwdziałający powstawaniu przykrego zapachu z ust oraz zapachu potu, wynikających z zaburzeń trawiennych oraz powstałych w wyniku spożycia przypraw np. czosnku, cebuli badź spożycia napojów alkoholowych.

Składniki

Sól sodowa kompleksu miedziowego chlorofiliny 20 mg; substancje dodatkowe: szelak, wosk, laktoza, celuloza, guma arabska, węglan wapnia, talk, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, olej rycynowy, poliwinylopirolidon, sacharoza, żółcień chinolinowa, dwutlenek tytanu, indygotyna, olejek miętowy.

Właściwości składników

 Preparat pozwala na uniknięcie niemiłych zapachów przed ich pojawieniem się. Działa wewnętrznie poprzez neutralizowanie cząstek zapachowych, które w wyniku tego nie pojawiają się w pocie czy oddechu. Działa od wewnątrz chroni na zewnątrz.

Stany chorobowe: np. zaburzenia żołądkowo-trawienne lub zaburzenia metaboliczne, specyficzne odżywianie: np. potrawy z czosnkiem, cebulą, napoje alkoholowe. Fresh natura zapobiega powstawaniu przykrego zapachu z ust oraz potu po spożyciu min. czosnku, cebuli, przypraw i piwa. Zapobiega a nie tylko maskuje przykre zapachy. 

Zalecane dzienne spożycie

Tabletki należy połykać. Nie ssać ani nie rozgryzać. Zażywać 2-3 tabletki z posiłkiem popijając płynem. W razie potrzeby stosować 2-3 razy dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Chronić od wilgoci i światła.

Producent

QUEISSER
Schleswiger Str. 74
Flensburg
Cechy produktu
PRODUCENT