Herbatrim, kapsułki, 45 szt
Herbatrim, kapsułki, 45 szt
0.00 zł

Herbatrim, kapsułki, 45 szt

Herbatrim, kapsułki, 45 szt
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Herbatrim to kompleksowy program wyszczuplający działający efektywnie przez 24 h zgodnie z rytmem biologicznym organizmu. Każda kapsułka dostarcza odpowiednich składników aktywnych w ściśle określonym momencie doby, aby proces utraty wagi był bardziej efektywny.
Herbatrim został opracowany zgodnie z zasadami chronobiologii odchudzania – tzw. „formuła chrono- aktywna”. Odpowiednie połączenie składników aktywnych wykorzystuje zmiany metabolizmu w ciągu doby, aby maksymalizować efekty odchudzania.
Herbatrim to jedyny produkt na rynku zawierający innowacyjny składnik CAPSIMAX TM , który dzięki wysokiej zawartości kapsaicyny wpływa efektywnie na redukcję masy ciała. CAPSIMAX TM Capsicum Extract zawiera kapsaicynoidy, które odpowiadają za pikantny smak papryki. Kapsaicyna zawarta w ostrej papryce posiada właściwości przyspieszające przemianę materii, jest naturalnym środkiem, który nasila termogenezę. Oznacza to szybsze spalanie tkanki tłuszczowej i wydzielanie w postaci ciepła, w efekcie zwiększa się zużycie tłuszczów zapasowych.

Składniki

Kapsułka Pomarańczowa 2 kapsułki zawierają
Kofeina z guarany 150 mg
Kapsaicynoidy z ostrej papryki (w tym kapsaicyna min. 60%) 2 mg

ekstrakt z nasion guarany, skrobia ziemniaczana, żelatyna (składnik otoczki), Capsimax ekstrakt z owocu papryki rocznej, celuloza (substancja wypełniająca), olej słonecznikowy; czerwony tlenek żelaza,dwutlenek tytanu (barwniki).

Kapsułka biała  2 kapsułki zawierają
Galusan epigallokatechiny (EGCG) z zielonej herbaty 250 mg
Fasolamina 1000 mg
Chrom 200 μg

skrobia ziemniaczana, ekstrakt z liści zielonej herbaty , ekstrakt z owocni fasoli 5:1, żelatyna (składnik otoczki), chlorek chromu, olej słonecznikowy, dwutlenek tytanu (barwnik)

Kapsułka zielona 2 kapsułki zawierają
Gotu kola 3500 mg
Proantocyjanidyny (OPC) z winogron 214,7 mg
Kwas chlorogenowy (ACG) z zielonej kawy 6,75 mg

skrobia ziemniaczana,  ekstrakt z ziela gotu kola 10:1, ekstrakt z pestek winogron, żelatyna (składnik otoczki), ekstrakt z nasion zielonej kawy, olej słonecznikowy; dwutlenek tytanu, żółty tlenek żelaza, indygotyna (barwniki).

Właściwości składników

Herbatrim to 3 wzajemnie uzupełniające się formuły, dostosowane do biorytmu dnia według poziomu aktywności i związanych z nią procesów w organizmie:

Rano -  kapsułka pomarańczowa (kapsaicyna, kofeina) – wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, stymuluje termogenezę oraz przyspiesza metabolizm

W południe - kapsułka biała (zielona herbata, fasolamina, chrom) – ogranicza wchłanianie tłuszczów i cukrów oraz neutralizuje ich niekorzystny wpływ na tkankę tłuszczową, hamuje apetyt

Wieczorem  - kapsułka zielona (zielona kawa, polifenole z winogron, gotu kola)  – wyszczupla i modeluje sylwetkę, redukuje cellulit, wygładza i ujędrnia skórę.

Opakowanie produktu zawiera dodatkowo tygodniowy plan diety na poziomie 1200 kcal do stosowania łącznie z produktem. Połączenie kapsułek oraz diety odchudzającej daje bardziej wymierne efekty prowadzące do utraty masy ciała.

Herbatrim to nowoczesny i bezpieczny preparat polecany dla wszystkich osób dorosłych mających problemy z utrzymaniem właściwej masy ciała.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli:  1-2 kapsułki pomarańczowe rano, 1-2 kapsułki białe w południe, 1-2 kapsułki zielone wieczorem, podczas posiłku popijając niewielką ilością wody.  Nie stosować jednorazowo dłużej niż 12 tygodni. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować w okresie ciąży oraz karmienia piersią.

Cechy produktu

Herbatrim Nutropharma - zastosowanie i działanie

Skład:

chlorek chromu ekstrakt z liści zielonej herbaty ekstrakt z pestek winogron ekstrakt z nasion guarany ekstrakt z owocu papryki rocznej ekstrakt z owocni fasoli ekstrakt z ziela gotu kola ekstrakt z nasion zielonej kawy

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Dietetyka

Działanie:

uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w składniki wspomagające odchudzanie.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli 1-2 kapsułki pomarańczowe rano, 1-2 kapsułki białe po południu, 1-2 kapsułki zielone wieczorem, podczas posiłku. Nie stosować jednorazowo dłużej niż 12 tygodni.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.