Mavena B12, maść, 25 g
31.49 zł

Mavena B12, maść, 25 g

Mavena B12, maść, 25 g
Ostatnia cena produktu
31.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Maść do stosowania przy łuszczycy oraz atopowym zapaleniu skóry.

Skład

1g maści zawiera 0,7mg Cyanocobalaminu; pozostałe skłądniki: Persea Gratissima Oil, methyl Glucose, Sesquistearate, Aqua Purificata, potassium Sorbate, Citric Acid.

Wskazania

Zewnętrzne stosowanie przy łuszczycy oraz atopowym zapaleniu skóry.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Nanieść cienką warstwę na zmienione chorobowo miejsca na skórze i lekko wmasować. Stosować raz lub dwa razy dziennie.

Maść nie jest przeznaczona do stosowania na skórę owłosioną głowy.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nadwrażliwość na cyanocobalaminę (witamina B12) lub na jakikolwiek inny składnik wyrobu medycznego.

Możliwe działania niepożądane wyrobu medycznego

Sporadycznie mogą wystąpić podrażnienia skóry (zaczerwienienie, swędzenie).

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 887 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Mavena B12 - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina B12 (cyjanokobalamina)

Postać:

maść

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Dermatologia i wenerologia

Działanie :

wspomaga leczenie łuszczycy i atopowego zapalenia skóry

Wskazania:

Łuszczyca. Atopowe zapalenie skóry.

Dawkowanie:

Miejscowo. Zależnie od potrzeb, cienką warstwę maści nanieść na chorobowo zmienione miejsca i lekko wmasować. Po aplikacji maści na skórę, należy pozostawić maść do wchłonięcia, przed ponownym założeniem ubrania. Stosować raz lub kilka razy dziennie, lub według wskazań lekarza. Preparat należy zużyć w ciągu 4 tygodni od otwarcia opakowania.   Uwaga! U osób poniżej 1 roku życia oraz w wieku powyżej 70 lat stosować maść tylko po konsultacji z lekarzem.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Zaczerwienienie, świąd skóry.   Uwaga! Zaczerwienie lub swędzenie miejsc na skórze po zastosowaniu maści Mavena B12 może wskazywać na nadwrażliwość na substancję czynną lub inny składnik preparatu Mavena B12.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na witaminę B12 lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. W okresie ciąży i karmienia piersią zaleca się przed zastosowaniem preparatu poradzić się lekarza, ponieważ brak jest wystarczającego doświadczenia klinicznego na temat stosowania preparatu w czasie ciąży i karmienia piersią. Jeśli stosowanie preparatu będzie konieczne w okresie karmienia piersią, nie należy nakładać maści w okolicy piersi. Ponadto należy unikać, aby niemowlę nie miało kontaktu z partiami ciała, na które została nałożona maść.

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus