Produkt w kategoriach

Nuk Baby Rose & Blue, butelka PP, smoczek lateksowy, 0-6 m, 240 ml

Nuk Baby Rose & Blue, butelka PP, smoczek lateksowy, 0-6 m, 240 ml

12.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Butelka NUK Classic Baby Rose & Blue z tworzywa (PP) 240 ml z lateksowym smoczkiem

Rozmiar 1 M (średni otwór przepływowy - do mleka modyfikowanego)

Wiek: 0-6 miesięcy.

Zawartość opakowania

  • butelka 240 ml, wykonana z polipropylenu (PP)
  • z lateksowym smoczkiem z odpowietrzaczem, rozmiar 1 (0-6 mies.), M (średni otwór przepływowy - do mleka modyfikowanego) oraz osłonką, nakrętką i kapslem

Charakterystyka produktu

Mięśnie i nerwy w obrębie jamy ustnej jak żadne inne są bezpośrednio związane z ogólnym rozwojem dziecka. To dlatego NUK opracował pierwszy smoczek do butelki o kształcie, który zapewnia zdrowy rozwój szczęki dziecka. Antykolkowy system odpowietrzania NUK Air System wyrównuje ciśnienie w butelce, co zmniejsza ilość powietrza połykanego przez dziecko i pomaga zapobiegać kolce.

Wesołe obrazki na butelkach zachęcają do opowiadania dziecku historii. Mamy mogą wybierać spośród szerokiej gamy kolorów i wzorów.

Uwagi i środki ostrożności

Uwaga! Kolor produktu może odbiegać od zaprezentowanego na zdjęciu.
Dobór koloru metodą losową.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 834 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus