Bio-Chrom, tabletki, 60 szt + Bio-Błonnik gratis
27.89 zł

Bio-Chrom, tabletki, 60 szt + Bio-Błonnik gratis

Bio-Chrom, tabletki, 60 szt + Bio-Błonnik gratis
Ostatnia cena produktu
27.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Bio-Chrom + Bio-błonnik GRATIS!

Co się dzieje, kiedy mamy niedobór chromu?
Do komórek dociera zbyt mało cukru. Jeśli produkują mniej energii, czujemy się zmęczeni
i osłabieni, ratuje nas wtedy słodki batonik lub czekolada. Zalecane Dzienne Spożycie (RDA) chromu wynosi 50 - 200 mcg.

 

Co to jest błonnik? 
Błonnik pokarmowy jest składnikiem roślin, nie dostarcza kalorii i przechodzi przez układ pokarmowy praktycznie niestrawiony. Codziennie powinniśmy dostarczać organizmowi 25-30 g błonnika zawartego w produktach pełnoziarnistych, warzywach i owocach, aby funkcjonowanie naszego przewodu pokarmowego było prawidłowe.

Właściwości składników

Bio-chrom:
Badania naukowe potwierdziły znaczącą rolę chromu w procesach regulowania stężenia poziomu cukru we krwi. U pacjentów, u których stwierdzono niedobór tego pierwiastka, zaobserwowano występowanie uczucia głodu i wzmożonego zapotrzebowania na słodycze, pojawiające się w niedługim czasie po jedzeniu. Przyczyną jest nagłe obniżenie stężenia cukru we krwi hipoglikemia czynnościowa. Skutkiem zwiększonego apetytu na słodycze jest powstawanie nadwagi.

Bio-błonnik:
Błonnik to pomoc dla odchudzających się, gdyż odgrywa niezwykle ważną rolę w trawieniu i wspomaga pracę przewodu pokarmowego, poprawia perystaltykę jelit i likwiduje wszelkie kłopoty z trawieniem. Odpowiednie dawki błonnika pomagają także w odchudzaniu. Błonnik pęcznieje w żołądku, wchłaniając wodę, dzięki temu pojawia się uczucie sytości.

 

Zalecane dzienne spożycie

Bio-chrom:
Przyjmować 1 tabletkę dziennie w czasie posiłku. Dawkowanie można zwiększyć do 3-4 tabletek na dobę po konsultacji z lekarzem.

Bio-błonnik:
Przyjmować 4-12 tabletek dziennie na 30 minut przed posiłkiem, obficie popijając wodą

 

Najbardziej wskazane jest rozpoczęcie przyjmowania Bio-Błonnika od czterech tabletek i stopniowe zwiększanie o kolejne dwie tabletki dziennie, aż do maksymalnie 12 tabletek dziennie. W czasie przyjmowania tabletek z błonnikiem należy pić duże ilości wody, ponieważ błonnik absorbując wodę pęcznieje.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

PHARMA NORD
Zwoleńska 24c
04-761 Warszawa