OFTYALgel MD, krople, do oczu, 10 ml
24.99 zł

OFTYALgel MD, krople, do oczu, 10 ml

OFTYALgel MD, krople, do oczu, 10 ml
Ostatnia cena produktu
24.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Oftyal gel MD to nowoczesne krople do oczu zawierające kwas hialuronowy w wysokim stężeniu 0,3%. Kwas hialuronowy w stężeniu 0,3% bardzo dobrze nawilża powierzchnię oka, łagodzi objawy niedoboru łez oraz przyspiesza regenerację nabłonka rogówki.

Skład

Hialuronian sodu 0,30% , hydroksymetyloglicynian sodu 0,02mg, sodu chlorek, wodorofosforan sodu siemiowodny, diwodorofosforan sodu bezwodny, woda oczyszczona.

Działanie

zabezpiecza, nawilża i tworzy warstwę ochronną na powierzchni oka, długotrwale likwidując dyskomfort związany z: niekorzystnym wpływem środowiska
zewnętrznego takim jak klimatyzacja, wiatr, zimne, suche lub zanieczyszczone dymem papierosowym powietrze lub z intensywną pracą narządu wzroku np. praca przy komputerze, długotrwała jazda samochodem, czytanie lub oglądanie telewizji.Uzupełnienia ilość łez w przypadku ich niedoboru np. u osób po 40 roku życia, u kobiet w okresie menopauzy oraz u osób przyjmujących leki zmniejszające produkcję łez.

Wskazania

Uczucie suchości, zmęczenia i dyskomfortu w oku, uczucie piasku pod powiekami, swędzenie i pieczenie powierzchni oka oraz powiek, a efekt działania utrzymuje się przez długi czas.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Odkręcić nakładkę i wkroplić jedną lub dwie krople do każdego oka.

Uwagi

Po otwarciu zużyć w ciągu 4 tygodni.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

OFTYALgel MD - zastosowanie i działanie

Skład:

hialuronian sodu hydroksymetyloglicynian sodu chlorek sodu wodorofosforan sodu siedmiowodny diwodorofosforan sodu bezwodny woda oczyszczona

Postać:

krople do oczu

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Okulistyka

Działanie :

nawilżające

Wskazania:

Nawilżanie powierzchni oka. Łagodzenie objawów zespołu suchego oka.

Dawkowanie:

Miejscowo, do worka spojówkowego. 1-2 krople. Uwaga! W przypadku stosowania innych leków okulistycznych zalecane jest zachowanie co najmniej 15 minutowej przerwy pomiędzy kolejnymi aplikacjami. Krople OFTYALgel MD powinny być stosowane jako ostatnie. Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.