Goodbye Appetite man, proszek, 14 saszetek
29.69 zł

Goodbye Appetite man, proszek, 14 saszetek

Goodbye Appetite man, proszek, 14 saszetek
Ostatnia cena produktu
29.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające odchudzanie. Preparat polecany dla osób z nadwagą, mających problem z utrzymaniem prawidłowej wagi ciała i tendencją do tycia.

Składniki

Sproszkowane łupiny babki płesznik Plantago psyllium, ekstrakt z fasoli Phaseolus vulgaris, glukomannan, izomalt (substancja słodząca), aromat wiśniowy.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. 1-3 saszetki dziennie, przed głównymi posiłkami.  

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Goodbye Appetite man - zastosowanie i działanie

Skład:

sproszkowane łupiny babki płesznik ekstrakt z fasoli glukomannan

Postać:

proszek

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Dietetyka

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki zmniejszające apetyt uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w składniki wspomagające odchudzanie. Preparat polecany dla osób z nadwagą, mających problem z utrzymaniem prawidłowej wagi ciała i tendencją do tycia.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 - 3 saszetki, przed głównymi posiłkami. Zawartość saszetki rozpuści w szklance wody. Wypić bezpośrednio po przygotowaniu.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.