Remifemin, tabletki, (import równoległy) InPharm, 60 szt
33.19 zł

Remifemin, tabletki, (import równoległy) InPharm, 60 szt

Remifemin, tabletki, (import równoległy) InPharm, 60 szt
Ostatnia cena produktu
33.19 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Remifemin zmniejsza nasilenie objawów klinicznych towarzyszących niedoborowi estrogenów u kobiet w okresie przekwitania oraz dolegliwości towarzyszące bolesnym krwawieniom miesiączkowym.

Dowiedz się więcej o imporcie równoległym

Skład

1 tabletka zawiera 20 mg kłącza pluskwicy groniastej oraz: celuloza sproszkowana, skrobia ziemniaczana, laktoza jednowodna, stearynian magnezu, olejek miętowy.

Dawkowanie

Stosuje się codziennie rano po 1 tabletce, popijając niewielką ilością płynu.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować leku w przypadku znanej nadwrażliwości na substancje czynną lub inny składnik leku. Nie należy stosować w trakcie ciązy oraz karmienia piersią.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Remifemin - Cimicifuga racemosa - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z pluskwicy groniastej

Postać:

tabletki

Kategoria:

Układ moczowo-płciowy i hormony płciowe

Specjalności:

Ginekologia i położnictwo Medycyna rodzinna

Działanie :

łagodzi dolegliwości związane z miesiączką łagodzi dolegliwości w okresie menopauzy

Wskazania:

Dolegliwości okresu przekwitania (nagłe uczucie gorąca, nadmierne pocenie się, zaburzenia snu, uczucie wzmożonego napięcia nerwowego i niepokoju) oraz dolegliwości towarzyszące bolesnym krwawieniom miesiączkowym.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 razy dziennie (rano i wieczorem) po 1 tabletce, popić wodą. Tabletek nie należy rozgryzać ani ssać.   Efekt terapeutyczny widoczny jest po około 2 tygodniach stosowania leku.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Reakcje nadwrażliwości. Zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Bardzo rzadko zaburzenia funkcji wątroby.   Uwaga! Jeśli podczas stosowania preparatu występuje wzmożone napięcie i bolesne nabrzmienie piersi lub zaburzenia krwawienia miesiączkowego, wskazana jest konsultacja ginekologiczna.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.   Gdy przyjmujesz preparat zawierające estrogeny. Lek może nasilać działanie estrogenów.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.