Aqua-Femin, tabletki, 50 szt
32.13 zł

Aqua-Femin, tabletki, 50 szt

Aqua-Femin, tabletki, 50 szt
Ostatnia cena produktu
32.13 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Aqua-Femin to unikatowy zestaw składników roślinnych, który został skomponowany z myślą o potrzebach kobiet, które mają problem z opuchnięciami i zatrzymywaniem wody w organizmie oraz tzw. wodną odmiana cellulitu.

Zatrzymywanie wody w II fazie cyklu jest często spowodowane zachwianiem równowagi hormonalnej w organizmie. Może to powodować powstawanie opuchnięć w okolicach twarzy, oczu, opuchlizny wokół kostek. Często towarzyszą temu także przyrost masy ciała, nawet o 2-3 kilogramy i uczucie ciężkości nóg. Ten efekt nasila się dodatkowo przy stosowaniu doustnej antykoncepcji.

Składniki

(1 tabletka) glukonian potasowy 20 mg, sproszkowany liść buchu (Barosma betulina) 50 mg, sproszkowany liść mącznicy lekarskiej (Arctostaphylos uvae-ursi) 50 mg, sproszkowana jagoda jałowca pospolitego (Juniperus communis) 10 mg, sproszkowany liść pietruszki zwyczajnej (Petroselinum crispum) 50 mg.

Właściwości składników

Przyspiesza usuwanie nadmiaru wody z organizmu, usprawnia eliminację szkodliwych produktów przemiany materii, co korzystnie wpływa na zmniejszenie cellulitu oraz poprawę kolorytu cery. Ogranicza zatrzymanie wody w drugiej fazie cyklu miesięcznego. Przeciwdziała powstawaniu opuchnięć brzucha, twarzy, wokół oczu, dłoni oraz łydek. Sprzyja zachowaniu korzystnej mikroflory w obrębie dróg moczowych.

Preparat przeznaczony dla kobiet, które:

- mają problemy z nadmiarem płynów gromadzonych w organizmie, co objawia się: obrzękami, okolicy oczu i twarzy, bólami migrenowymi, uczuciem ciężkich nóg, przyrostu masy ciała, celulitem,
- cierpią na zespół napięcia przedmiesiączkowego,
- stosują doustną antykoncepcję,
- mają skłonności do nawracających dolegliwości ze strony dróg moczowych.

Zalecane dzienne spożycie

1-2 tabletki podczas posiłku w II połowie cyklu miesięcznego. Kuracja nie powinna trwać dłużej niż 3 tygodnie. Najlepiej przyjmować Aqua-Femin regularnie co 2 tygodnie w drugiej fazie cyklu miesięcznego.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

PURITAN`S PRIDE
Orville Dr 105
11716 New York USA