XLS MEDICAL Carb Blocker, tabletki, 60 szt
81.59 zł

XLS MEDICAL Carb Blocker, tabletki, 60 szt

XLS MEDICAL Carb Blocker, tabletki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
81.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat blokujący wchłanianie węglowodanów XL-S Medical Carb Blocker jest zatwierdzonym wyrobem medycznym, którego bezpieczeństwo stosowania i skuteczność zbadano pod względem zgodności z dyrektywą w sprawie wyrobów medycznych 93/42/EWG.

Skład

Substancja czynna: PhaseLite, zastrzeżóny kompleks glikoproteinowy pochodzenia roślinnego (bez modyfikacji genetycznej) z fasoli.
Susbtancje pomocnicze: Celuloza mikrokrystaliczna, fruktooligosacharyd, fosforan trójwapniowy i stearynian magnezu.

Działanie

Preparat blokujący wchłanianie węglowodanów XL-S Medical Carb Blocker jest produktem naturalnym zawierającym substancję czynną o skuteczności potwierdzonej klinicznie, który pomaga zmniejszyć trawienie i wchłanianie węglowodanów i w wyniku tego może prowadzić do zmniejszenia masy ciała. Preparat blokujący wchłanianie węglowodanów XL-S Medical Carb Blocker jest wyrobem służącym do skutecznej kontroli masy ciała w połączeniu z niskokaloryczną dietą i odpowiednią aktywnością fizyczną.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Stosować 1-3 tabletki popijając płynem, przed każdym głównym posiłkiem.

Możliwe działania niepożądane wyrobu medycznego

Preparat ma potwierdzony profil bezpieczeństwa bez żadnych znanych wtórnych działań niepożądanych.

Uwagi

Nie zaleca się podawania dzieciom w wieku poniżej 12 lat.
Nie należy przyjmować preparatu w czasie ciąży lub karmienia piersią, bądź jeśli wskaźnik masy ciała BMI jest niższy niż 18,5.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 919 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

XLS MEDICAL Carb Blocker - zastosowanie i działanie

Skład:

PhaseLite - kompleks glikoproteinowy z fasoli

Postać:

tabletki

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna Dietetyka

Działanie :

zmniejsza przyswajanie cukrów

Wskazania:

Preparat zmniejszający wchłanianie węglowodanów polecany do kontroli masy ciała.

Dawkowanie:

Doustnie. Preparat XLS MEDICAL Carb Blocker można stosować do uzyskania właściwej masy ciała lub stale, aby kontrolować masę ciała. W celu zmniejszenia masy ciała zaleca się stosować 2-3 tabletki przed każdym głównym posiłkiem (stosowanie 3 tabletek zaleca się, jeśli posiłek zwiera dużo węglowodanów). W celu utrzymania pożądanej masy ciała zaleca się stosować 1-2 tabletki przed każdym głównym posiłkiem (stosowanie 2 tabletek zaleca się, jeśli posiłek zwiera dużo węglowodanów). Nie przekraczać dawki 6 tabletek na dobę.   Uwaga! Nie zaleca się podawania dzieciom w wieku poniżej 12 lat. Ponadto nie zaleca się stosowania preparatu XLS MEDICAL Carb Blocker jeśli wskaźnik masy ciała BMI jest niższy niż 18,5. Zaleca się obliczanie BMI przed i podczas stosowania.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

W ciągu kilku pierwszych dni stosowania preparatu mogą pojawić się wzdęcia.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na fasolę lub produkty z fasoli, cukrzycę (preparat może zmniejszać stężenie glukozy w osoczu).   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.