Skrzypolen, płyn, 100 ml
13.79 zł

Skrzypolen, płyn, 100 ml

Skrzypolen, płyn, 100 ml
Ostatnia cena produktu
13.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Skrzypolen stanowi połączenie oleju lnianego z wyciągiem ze skrzypu polnego.

Składniki

Olej lniany 96,2% wyciąg ze skrzypu polnego 3,8%, mieszanina tokoferoli (przeciwutleniacz).

Porcja 5 ml zawiera:
olej lniany - 4,81 ml
wyciąg ze skrzypu polnego - 0,19 ml

Właściwości składników

Skrzyp polny to jedna z najbardziej znanych roślin zielarskich, która pomaga utrzymać włosy, skórę i paznokcie w dobrej kondycji. Olej lniany wpływa korzystnie na elastyczność, odporność i nawilżenie naskórka. Wspomaga utrzymanie prawidłowego stanu cebulek włosowych przyczyniając się do odbudowy włosów o naturalnie zdrowym lśniącym wyglądzie.

Preparat polecany jest osobom z kruchymi i łamliwymi paznokciami, oraz osobom pragnącym utrzymać piękne, gęste i lśniące włosy bez rozdwajających się końcówek.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli 5 ml dziennie w trakcie posiłku.
Przed użyciem wstrząsnąć.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Po otwarciu przechowywać nie dłużej niż 3 miesiące.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Skrzypolen (płyn) - zastosowanie i działanie

Skład:

olej lniany wyciąg ze skrzypu polnego

Postać:

płyn

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Dermatologia i wenerologia

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki poprawiające stan skóry, włosów i paznokci

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na stan skóry, włosów i paznokci. Preparat polecany osobom z kruchymi i łamliwymi paznokciami oraz pragnącym utrzymać piękne, gęste i lśniące włosy.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli 5 ml dziennie w trakcie posiłku. Przed użyciem wstrząsnąć.   Uwaga! Przechowywać w temperaturze pokojowe w suchym i ciemnym miejscu, po otwarciu nie dłużej niż 3 miesiące.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.