StressZee, kapsułki, 30 szt
21.89 zł

StressZee, kapsułki, 30 szt

StressZee, kapsułki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
21.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

PReparat redukuje negatywne skutki stresu.

Składniki

wyciąg z Bazylii azjatyckiej 270 mg, wyciąg z Ashwagandha 270 mg, wyciąg z Amlaki 270 mg, wyciąg z Asparagus 90 mg.

Właściwości składników

Uzupełnia dietę o składniki wspomagające sprawność fizyczną i umysłową oraz utrzymujące normalne funkcje organizmu w okresach nadmiernego stresu.

Przeznaczony dla osób dorosłych w stanach ogólnego zmęczenia i wyczerpania spowodowanego stresem, złą dietą, ograniczonym wysiłkiem fizycznym.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

StressZee - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z bazylii azjatyckiej wyciąg z ashwagandhy wyciąg z amalaki wyciąg z asparagus

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

wspomaga organizm w okresach nadmiernego stresu uzupełnia dietę o składniki wspomagające sprawność fizyczną i umysłową

Wskazania:

Suplement diety. Stany ogólnego osłabienia, zmęczenia i wyczerpania spowodowanego stresem, złą dietą, ograniczoną aktywnością fizyczną.

Dawkowanie:

Doustnie. 1-2 kapsułki 2 razy dziennie od 2 do 4 tygodni lub w miarę potrzeby dłużej. Preparat należy przyjmować po jedzeniu popijając wodą.   Uwaga! Podczas stosowania preparatu unikaj spożywania alkoholu.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia żołądkowo-jelitowe (biegunka,wymioty).

Poinformuj lekarza:

Gdy przyjmujesz leki uspokajające, przeciwdepresyjne. Preparatu StressZee nie należy łączyć z przyjmowanymi lekami uspokajającymi i przeciwdepresyjnymi.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.