VitaDerol Forte, witamina D 800, kapsułki twist-off, 30 porcji
14.97 zł

VitaDerol Forte, witamina D 800, kapsułki twist-off, 30 porcji

VitaDerol Forte, witamina D 800, kapsułki twist-off, 30 porcji
Ostatnia cena produktu
14.97 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Uzupełnia codzienną dietę w witaminę D3.

Skład

Zawartość kapsułki twist-off: Witamina D (cholekalcyferol) 20 mcg, olej MCT (średniołańcuchowe trójglicerydy), substancja przeciwutleniająca: D-alfa tokoferol.

Otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgotność: glicerol.

Właściwości

Witamina D jest niezbędna do właściwego rozwoju oraz kondycji kości i zębów, wspomaga wchłanianie wapnia i fosforu z diety oraz warunkuje prawidłowe stężenie wapnia we krwi. Jak potwierdzają badania naukowe odpowiednia podaż witaminy D nie tylko zapobiega krzywicy, osteomalacji i osteoporozie, lecz także zmniejsza ryzyko wielu innych chorób m.in. cukrzycy typu I, nowotworów, chorób autoimmunologicznych, sercowo-naczyniowych oraz zespołu metabolicznego.

Przeznaczenie

  • dla noworodków urodzonych przedwcześnie,
  • dla niemowląt i dzieci z zaburzeniami trawienia, wchłaniania,
  • dla dzieci z nadwagą lub otyłością
  • do postępowania dietetycznego w celu zapewnienia prawidłowej podaży witaminy D3

Sposób użycia

Noworodki urodzone przedwcześnie, niemowlęta i dzieci z zaburzeniami trawienia, wchłaniania oraz dzieci z nadwagą lub otyłością:zawartość 1 kapsułki „twist-off” dziennie. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania lekarz może wskazać inny sposób dawkowania.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h