Mavena B12, maść, 100 g
101.39 zł

Mavena B12, maść, 100 g

Mavena B12, maść, 100 g
Ostatnia cena produktu
101.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Maść do stosowania na skórę.

Skład

1 g maści zawiwera 0,7 mg witaminy B12 oraz Persea Gratissima Oil, Methyl Glucose Sesquistearate, Aqua Purificata, Potassium Sorbate, Citric Acid.

Wskazania

Maść przeznaczona do stosowania zewnętrznego w łuszczycy oraz atopowym zapaleniu skóry.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Stosować po konsultacji z lekarzem. Nanieść cienką warstwą na zmienione chorobowo miejsca oraz lekko wmasować.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Mavena B12 - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina B12 (cyjanokobalamina)

Postać:

maść

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Dermatologia i wenerologia

Działanie :

wspomaga leczenie łuszczycy i atopowego zapalenia skóry

Wskazania:

Łuszczyca. Atopowe zapalenie skóry.

Dawkowanie:

Miejscowo. Zależnie od potrzeb, cienką warstwę maści nanieść na chorobowo zmienione miejsca i lekko wmasować. Po aplikacji maści na skórę, należy pozostawić maść do wchłonięcia, przed ponownym założeniem ubrania. Stosować raz lub kilka razy dziennie, lub według wskazań lekarza. Preparat należy zużyć w ciągu 4 tygodni od otwarcia opakowania.   Uwaga! U osób poniżej 1 roku życia oraz w wieku powyżej 70 lat stosować maść tylko po konsultacji z lekarzem.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Zaczerwienienie, świąd skóry.   Uwaga! Zaczerwienie lub swędzenie miejsc na skórze po zastosowaniu maści Mavena B12 może wskazywać na nadwrażliwość na substancję czynną lub inny składnik preparatu Mavena B12.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na witaminę B12 lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. W okresie ciąży i karmienia piersią zaleca się przed zastosowaniem preparatu poradzić się lekarza, ponieważ brak jest wystarczającego doświadczenia klinicznego na temat stosowania preparatu w czasie ciąży i karmienia piersią. Jeśli stosowanie preparatu będzie konieczne w okresie karmienia piersią, nie należy nakładać maści w okolicy piersi. Ponadto należy unikać, aby niemowlę nie miało kontaktu z partiami ciała, na które została nałożona maść.