Pregnofer, 450 mg, kapsułki, 36 szt
9.29 zł

Pregnofer, 450 mg, kapsułki, 36 szt

Pregnofer, 450 mg, kapsułki, 36 szt
Ostatnia cena produktu
9.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Pregnofer to kompleksowy preparat zawierający zestaw minerałów i witamin dostarczający żelazo, jod, kwas foliowy w dawkach rekomendowanych dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Skład

Siemię lniane odtłuszczone, diglicynian żelaza - chelat aminokwasowy żelaza Ferrochel, witamina C, algi morskie, laktoferyna, witamina B6, foliany, składniki otoczki: żelatyna, ekstrakt z czerwonej kapusty (barwnik), dwutlenek tytanu (barwnik).
 

Wartość odżywcza 1 kapsułka zawiera:
Błonnik 0,075 g
Sód 0 g
Witamina C 80 mg
Żelazo 30 mg
Laktoferyna 10 mg
Witamina B6 1,4 mg
Kwas foliowy 400 µg
Jod 200 µg

 

Przeznaczenie

Do postępowania dietetycznego dla kobiet w ciąży i matek karmiących w celu zapewnienia prawidłowej podaży żelaza, jodu i kwasu foliowego oraz w stanach niedoboru żelaza i anemii, a także w lecu zniejszenia ryzyka wystąienia wad cewy nerwowej płodu.

Sposób użycia

Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią 1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku lub nie później niż 30 minut po posiłku. Kapsułkę należy popić połową szklanki wody.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Produkt przyjmuje się według wskazań lekarza i pod jego nadzorem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 898 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus