Zelpol USG, żel, do ultrasonografii, 250 g
1.99 zł

Zelpol USG, żel, do ultrasonografii, 250 g

Zelpol USG, żel, do ultrasonografii, 250 g
Ostatnia cena produktu
1.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Żel do ultrasonografii.

Skład

Podłoże poliakrylanowe, substancje konserwujące.

Wskazania

Żelpol USG jest przeznaczony do wykonywania badań ultrasonograficznych oraz zabiegów fizykoterapeutycznych z wykorzystaniem ultradźwięków. Preparat nie jest przeznaczony do stosowania bezpośrednio na błony śluzowe oraz gałkę oczną.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Żel przygotowany jest w postaci gotowego do użycia preparatu, który należy nałożyć na skórę lub sondę ultrasonograficzną do uzyskania 1-2 mm warstwy. Po badaniu żel usunąć ręcznikiem papierowym.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie stosować na podrażnioną, uszkodzoną lub zmienioną chorobowo skórę.
Żel może wywoływać podrażnienie i zaczerwienienie skóry u osób uczulonych na środki konserwujące. Po dostaniu się do oka może powodować niewielkie podrażnienie, łzawienie i zaczerwienienie spojówki.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 902 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus