Egosan Plus, pielucho - majtki, medium, 30 szt
59.55 zł

Egosan Plus, pielucho - majtki, medium, 30 szt

Egosan Plus, pielucho - majtki, medium, 30 szt
Ostatnia cena produktu
59.55 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Pieluchomajtki Egosan produkowane są w czterech rozmiarach o różnych poziomach chłonności dla każdego rozmiaru. Przeznaczone są one dla osób o średnim, ciężkim i bardzo ciężkim stopniu nie trzymania moczu, szczególnie dla ludzi obłożnie chorych. Zapewniają maksymalne zabezpieczenie zarówno w przypadku nie trzymania moczu, jak i nie kontrolowania oddawania kału.

Rozmiar i poziom chłonności są oznaczone graficznie przez dwa kolorowe paski, które znajdują się wzdłuż całej, zewnętrznej powierzchni. Poziomy chłonności są cztery odczytywane tak przez kolor jak i przez ilość kropelek. Kolor niebieski z jedną kropelką oznacza poziom chłonności Plus, żółty z dwiema kropelkami Extra, zielony z trzema kropelkami oznacza poziom Super i kolor liliowy z czterema kropelkami oznacza poziom Maxi.

Rozmiary i poziomy chłonności
Opis Rozmiar Chłonność Ilość sztuk
Pieluchomajtki S, M, L Extra 30
Pieluchomajtki XL Extra 15
Pieluchomajtki S Super 30
Pieluchomajtki M Super 30
Pieluchomajtki L Super 15

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus