Herbamag + B6, tabletki, 50 szt
Herbamag + B6, tabletki, 50 szt
0.00 zł

Herbamag + B6, tabletki, 50 szt

Herbamag + B6, tabletki, 50 szt
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

HERBAMAG + B6- Suplement diety
Zapewnia 100%  dziennego zapotrzebowania organizmu na magnez.

Starannie dobrane składniki zawarte w suplemencie diety HERBAMAG + B6 wspomagają  nasz organizm, zapewniając mu optymalne funkcjonowanie, zwłaszcza w okresach zwiększonej podatności na stres, u osób w okresie intensywnej aktywności umysłowej, wykonujących odpowiedzialną i stresującą pracę, w okresie zwiększonego wysiłku fizycznego, a także u osób starszych.  Dodatek melisy pomaga utrzymać pogodny nastrój, zwłaszcza u osób o nadmiernej pobudliwości nerwowej, a także u osób mających problemy z naturalnym zasypianiem.
 

Składniki

Nazwa składnika Porcja do spożycia w ciagu dnia
1 tabletka 2 tabletki
magnez 321mg (50%*) 642mg (100%*)
witamina B6 0,7mg (50%*) 1,4mg (100%*)
liść melisy 32mg 64mg

Właściwości składników

 

  • Magnez działa wspomagająco w stanach przemęczenia, zmniejszonej wydolności umysłowej i fizycznej. Dzięki wszechstronnemu oddziaływaniu na naturalne procesy fizjologiczne, uczestniczy m.in. w regulacji gospodarki elektrolitowej, wspomaga funkcje układu krążenia, układu nerwowego oraz prawidłowe funkcjonowanie mięśni, zarówno szkieletowych, jak i mięśnia sercowego.Korzystnie wpływa na zmniejszenie pobudliwości nerwowej.
  • Witamina B6 (pirodoksyna) uczestniczy m.in. w przemianach aminokwasów, metabolizmie węglowodanów i lipidów, hemopoezie (uczestniczy w produkcji hemoglobiny). Zwiększając wchłanianie i zmniejszając wydalanie magnezu, pozwala na jego efektywniejszą gospodarkę tym pierwiastkiem w organizmie. Wspomaga również prawidłowe funkcje układu nerwowego.
  • Melisa  pomaga zmniejszyć napięcie nerwowe, ułatwia relaks i pomaga w zasypianiu, zwłaszcza osobom prowadzącym  intensywny i stresujący tryb życia. Melisa zawarta w preparacie HERBAMAG + B 6 pozyskiwana jest  z najczystszych terenów Polski, dzięki czemu możemy zaproponować produkt najwyższej jakości.
  • stres
  • przemęczenie
  • napięcie nerwowe
  • zmniejszona koncentracja i pamięć

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletka dziennie. W stanach zwiększonego narażenia na stres i u osób prowadzących intensywny tryb życia: 1-2 tabletki dziennie. 
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
 

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu.

Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne.
Osoby poniżej 16 roku życia oraz kobiety w ciąży i matki karmiące powinny skonsultować z lekarzem możliwość stosowania preparatu.
Przechowywać w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.

Producent

HERBAPOL
Ołówkowa 54
Pruszków
Produkt w kategoriach
Cechy produktu
PRODUCENT