Renomag Jedyny, kapsułki, 30 szt.
9.89 zł

Renomag Jedyny, kapsułki, 30 szt.

Renomag Jedyny, kapsułki, 30 szt.
Ostatnia cena produktu
9.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat polecany w zwiększonej podatności na stres, w nadpobudliwości nerwowej, w okresie nauki, nasilonej pracy umysłowej, przy intenswnym wysiłku fizycznym.

 

Składniki

tlenek magnezu, stearynian magnezu, chlorowodorek pirydoksyny. Składniki kapsułki: żelatyna, dwutlenek tytanu.

1 kapsułka: magnez 375 mg, witamina B6 1,4.

Właściwości składników

Magnez reguluje przepływ jonów w komórce, uczestniczy w procesie skurczu i rozkurczu mięśni. Działa wzmacniająco w stanach zmęczenia oraz zwiększonym wysiłku fizycznym.

Witamina B6 ułatwia wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego. Zmniejsza wydalanie magnezu z organizmu, dzięki czemu zwiększa stężenie w osoczu i czerwonych krwinkach, co pozwala na jego efektywniejsze działanie i wykorzystnie przez organizm.

Zalecane dzienne spożycie

1 kapsułka dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Nie zaleca się stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Renomag Jedyny - zastosowanie i działanie

Skład:

tlenek magnezu witamina B6 (pirydoksyna)

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w magnez i witaminę B6

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w magnez i witaminę B6. Preparat polecany m.in. w stanach zwiększonej podatności na stres, nadpobudliwości nerwowej, w okresie nasilonej pracy umysłowej i/lub fizycznej, przy kurczach mięśniowych.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka dzienna.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.