Potas Vita, tabletki, 80 szt
9.49 zł

Potas Vita, tabletki, 80 szt

Potas Vita, tabletki, 80 szt
Ostatnia cena produktu
9.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat uzupełnia niedobory potasu w codziennej diecie.

Składniki

glukonian potasu, celuloza mikrokrystalicza, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli: 3 tabletki dziennie popijając szklanką wody.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 940 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Potas Vita - zastosowanie i działanie

Skład:

glukonian potasu

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia codzienną dietę w potas

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w potas. Preparat polecany m.in. w w sytuacjach stresowych, w czasie zwiększonego wysiłku umysłowego i/lub fizycznego.

Dawkowanie:

Doustnie. 3 tabletki dziennie.   Preparat przeznaczony dla osób dorosłych.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. W okresie ciąży i karmienia piersią możliwość stosowania preparatu Potas Vita należy skonsultować z lekarzem.