Blend a Med 3D Whitestrips, paski wybielające, 28 szt, 7 dni
66.50 zł

Blend a Med 3D Whitestrips, paski wybielające, 28 szt, 7 dni

Blend a Med 3D Whitestrips, paski wybielające, 28 szt, 7 dni
Ostatnia cena produktu
66.50 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Blend-a-med 3D White Whitestrips to cienkie, elastyczne paski zaprojektowane tak, aby pasowały do widocznych górnych oraz dolnych zębów. Paski pokryte są bezpiecznym dla szkliwa żelem zawierającym ten sam składnik wybielający, którego używają dentyści.

Skład

AQUA, GLYCERIN, HYDROGEN PEROXIDE, CARBOMER, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM PHOSPHATE, SODIUM STANNATE PEROXIDE, SODIUM SACCHARINE.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Używaj 2 razy dziennie przez 30 minut przez 7 dni. Aby podtrzymać efekt stosuj co 12 miesięcy.

Uwagi

Paski wybielają tylko naturalne zęby. Paski nie wybielają korn, licówek, wypełnień ani protez. Nie stosuj ich również jeżeli nosisz aparat ortodontyczny. U niektórych osób może wystąpić wrażliwość zębów. Jest to okresowe i nieszkodliwe.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 904 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus