Vita K2 (K2 + D3), kapsułki, 30 szt
54.69 zł

Vita K2 (K2 + D3), kapsułki, 30 szt

Vita K2 (K2 + D3), kapsułki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
54.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

VitaK2 to jedyny na rynku tak skuteczny i bezpieczny suplement zawierający MenaQ7 - naturalną witaminę K2. Witamina K2 jest niezbędna do efektywnego wyjorzystania wapnia: pomaga zmniejszyć ilość wapnia akumulowanego w obrębie naczyń krwionośnych, optymalizując jednocześnie jego wiązanie w tkance kostnej. Efektem działania MenaQ7 jest hamowanie procesu wapnienia tętnic oraz prawidłowy metabolizm kostny.

Dzięki istotnej roli w metabolizmie wapnia witamina K2 jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu kostnego oraz sercowo-naczyniowego. Przy jej niedoborze wapń osadza się w naczyniach krwionośnych powodując ich zwapnienie, a jednocześnie jego niedobór w kościach prowadzi do osteoporozy. Zjawisko to określane jest mianem paradoksu wapnia.

Składniki

Olej z siemienia lnianego,żelatyna (skłądnik otoczki), glicerol (stabilizator), witamina K2 jako menachinon-7, czarny tlenek żelaza (barwnik), witamina D3, czerwony tlenek żelaza (barwnik).

1 kapsułka zawiera:
olej z siemienia lnianego 210 mg
witamina K2 45 µg (60%) ZDS*
witamina D3 5 µg 100% ZDS*

*ZDS - zalecane dzienne spożycie

Zalecane dzienne spożycie

1 kapsułka dziennie, popić wodą.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

Kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Vita K2 - zastosowanie i działanie

Skład:

olej z siemienia lnianego witamina K2 witamina D3 (cholekalcyferol)

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w witaminę D3 uzupełnia dietę w witaminę K2

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w witaminę K2 oraz D3.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy przyjmujesz leki wpływające na krzepliwość krwi stosowanie preparatu Vita K2 należy skonsultować z lekarzem.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. W okresie ciąży i karmienia piersią stosowanie preparatu Vita K2 należy skonsultować z lekarzem.