Maxivision, kapsułki, 30 szt + zestaw do czyszczenia komputera.
22.99 zł

Maxivision, kapsułki, 30 szt + zestaw do czyszczenia komputera.

Maxivision, kapsułki, 30 szt + zestaw do czyszczenia komputera.
Ostatnia cena produktu
22.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Zawarte w preparacie składniki korzystnie wpływają na funkcje widzenia. Poprawiają zdolność widzenia i łagodzą objawy zmęczenia oczu. Luteina jest karotenoidem, który wykazuje szczególne powinowactwo do gałki ocznej, gromadzi się w dwóch obszarach oka: w plamce żółtej stanowiącej najwrażliwszą część siatkówki oraz w soczewce. Luteina stanowi naturalny filtr ochronny siatkówki przed promieniowaniem UVA i UVB. Luteina i astaksantyna odgrywają kluczową rolę w ochronie antyoksydacyjnej oka oraz w ochronie narządu wzroku w przypadku zaburzeń związanych ze spadkiem pigmentów plamki żółtej. Zawarte w preparacie antocyjanozydy borówki czernicy wywierają stabilizujący wpływ na naczynia kapilarne oka, zwiększają napięcie żył, polepszają mikrokrążenie w siatkówce i naczyniówce oka. Witaminy antyoksydacyjne (witaminy E i C) są niezbędne do ochrony organizmu przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Składniki mineralne, tj. cynk i selen wchodzą w skład ważnych enzymów antyoksydacyjnych. Szczególnie w starszym wieku dochodzi do zachwiania równowagi pomiędzy procesami powstawania i eliminowania wolnych rodników, co może stać się przyczyną wielu zaburzeń, w tym zaburzeń związanych z procesem widzenia.

Składniki

Wysokogatunkowa luteina- 10mg, standaryzowany wyciąg z borówki czernicy- 40mg, astaksantyna 1,5%- 40mg, witamina E- 10mg, witamina C- 60mg, cynk- 15mg, selen 50µg, żelatyna, dwutlenek tytanu

Zawartość witamin i minerałów:

Witamina/minerał w 1 kapsułce
witamina E 10mg
witamina C 60mg
cynk 15mg
selen 50µg
wartość energetyczna 0,81kJ (0,19kcal)
białko 0,025g
węglowodany przyswajalne 0,023g
tłuszcz całkowity 0,00g

 

Właściwości składników

Preparat korzystnie wpływa na zdrowie oczu i dobry wzrok. Zapobiega i łagodzi objawy zmęczenia oczu, poprawia mikrokrążenie w siatkówce i naczyniówce oka. Korzystnie wpływa na poprawę jakości widzenia w ciemnościach. Chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV.

W szczególności dla osób:

  • pracujących przy komputerze,
  • spędzających wiele godzin za kierownicą,
  • z zaburzeniami widzenia o zmierzchu,
  • pracujących w złym oświetleniu,
  • dla osób odczuwających przemęczenie oczu, słabnący wzrok,
  • dla osób narażonych na pogorszenie wzroku związane z wiekiem

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie, 1 kapsułka na dzień. Zaleca się przyjmowanie preparatu w trakcie posiłku ze względu na lepszą przyswajalność substancji czynnych.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Zestaw do czyszczenia komputera: szczoteczka, szmatka oraz płyn.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

ASA
Oświęcimska 11
48-100 Głubczyce