Dr.Muller Tea Tree Oil, olejek czysty 100 %, 30 ml
36.09 zł

Dr.Muller Tea Tree Oil, olejek czysty 100 %, 30 ml

Dr.Muller Tea Tree Oil, olejek czysty 100 %, 30 ml
Ostatnia cena produktu
36.09 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Czysty 100% olejek z drzewa herbacianego.

Skład według INCI

Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Limonene

Właściwości

Standaryzowany ultraczysty wysokiej jaości olejek z drzewa herbacianego. Jest on jednym z najsilniejszych naturalnych antyseptyków. Swoją skuteczność zachowuje także w obecności krwi i ropy. Działa przeciwzapalnie delikatnie znieczula skórę posiada intensywne właściwości odstraszające. Korzystnie wpływa na proces gojenia się drobnych zranień, słonecznych i termicznych oparzeń, odmrożeń oraz grzybiczych infekcji skóry i paznokci. Pomaga tez przy zapaleniu jamy gardłowo-nosowej bolu gardła katarze i paradontozie. Skutecznie działa przeciw aftom, brodawkom, opryszczce, swędzeniu po ukaszeniu przez owady. Ułatwia usuwanie kleszczy i wszy.

Stosowanie

Kilka kropel czystego olejku nanieść na chorobowo zmienione miejsce, w celu inhalacji- dodać do inhalatora, lampy aromatycznej lub do gorącej wody, do płukania- dodać do szklanki letniej wody.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h