Stoperol Control, kapsułki, 10 szt
14.79 zł

Stoperol Control, kapsułki, 10 szt

Stoperol Control, kapsułki, 10 szt
Ostatnia cena produktu
14.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Stoperol Control to preparat którego unikalny symbiotyczny skład wspiera rozwój prawidłowej flory bakteryjnej jelit podczas biegunki, antybiotykoterapii czy zaburzeń jelitowych.

Skład

Saccharomyces boulardii, Bifidobacterium breve, żelatyna, inulina, skrobia kukurydziana, celuloza mikrokrystaliczna, Lactobacillus scidophilus, stearynian  magnezu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu.

1 kapsułka zawiera:
Wartość energetyczna- 8,44kJ (2,02kcal)
Białko- 0,25g
Weglowodany- 0,11g
Tłuszcze- 0,04g
Saccharomyces boulardii- 4 x 109 CFU
Bifidobacterium breve 2 x 109 CFU
Inulina 80mg
Lactobacillus acidophilus 2 x 109 CFU

Właściwości

Stoperol Control jest produktem symbiotycznym, ponieważ zawiera prebiotyki inulinę oraz żywe probiotyczne bakterie i drożdże, które należą do gatunków powszechnie uznawanych za bezpieczne. Połączenie probiotyków z prebiotykiem sprzyja większej żywotności bakterii i ułatwia kolonizacje jelita.

Przeznaczenie

Do postępowania dietetycznego w zaburzeniach flory bakteryjnej występujących w przebiegu biegunki, antybiotykoterapii oraz dolegliwościach jelitowych.

Sposób użycia

Dzieci od 6 do 12 lat: 1 kapsułka dziennie. Dzieci powyżej 12 roku życia i dorośli: 1-2 kapsułki dziennie. Kapsułki należy zażywac podczas posiłku.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Stoperol Control - zastosowanie i działanie

Skład:

Saccharomyces boulardii Bifidobacterium breve inulina Lactobacillus acidophilus

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego

Specjalności:

Medycyna rodzinna Gastroenterologia

Działanie :

preparat symbiotyczny

Wskazania:

Preparat Stoperol Control przeznaczony jest do postępowania dietetycznego w zaburzeniach flory bakteryjnej występujących w przebiegu biegunki, antybiotykoterapii oraz dolegliwościach jelitowych.

Dawkowanie:

Doustnie. Dzieci od 6 do 12.roku życia: 1 kapsułka dziennie. Dzieci powyżej 12. roku życia i dorośli: 1-2 kapsułki dziennie. Kapsułki należy zażywać podczas posiłku.   Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.