Hepatil Vit, tabletki, 150 mg, 40 szt
17.79 zł

Hepatil Vit, tabletki, 150 mg, 40 szt

Hepatil Vit, tabletki, 150 mg, 40 szt
Ostatnia cena produktu
17.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Wspomaga pracę wątroby.

Składniki

Składnik czynny: L-asparaginian L-ornityny-150 mg , Witaminy: witamina B6-0,50 mg, witamina B2-0,4 mg, witamina B1-0,35 mg,.

Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), poliwinylopirolidon (sub. wiążąca), talk, stearynian magnezu (sub. poślizgowe).

3 tabletki zawierają 450 mg L-asparaginianu L-ornityny, 1,5 mg wit. B6, 1,2 mg wit. B2 oraz 1,05 mg wit. B1.

Właściwości składników

Suplement diety stosowany pomocniczo w zaburzeniach czynności wątroby różnego pochodzenia np.: wirusowego, poalkoholowego, polekowego, toksycznego.

Zalecane dzienne spożycie

Preparat stosuje się u dorosłych i u dzieci powyżej 7 roku życia-3 do 4 tabletek na dobę, popijając niewielką ilością wody.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Hepatil Vit - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina B2 (ryboflawina) asparginian ornityny witamina B1 (tiamina) witamina B6 (pirydoksyna)

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Gastroenterologia

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wpływające korzystnie na wątrobę

Wskazania:

Wspomagająco procesach odtruwania i regeneracji w komórek wątroby m.in. w przypadku zmian pochodzenia polekowego, zapalnego lub poalkoholowego. Witaminy z grupy B uzupełniają niedobory występujące najczęściej u osób w podeszłym wieku oraz gdy wystąpią, zaburzenia w pracy wątroby.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli i u dzieci powyżej 7 roku życia 3-4 tabletki dziennie lub według zaleceń lekarza.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Rzadko nudności i wymioty. Skórne reakcje nadwrażliwości.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu, ciężką niewydolność nerek, enzymatyczne zaburzenia metabolizmu aminokwasów.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią.