Quixx, test ciążowy płytkowy, 1 szt
13.99 zł

Quixx, test ciążowy płytkowy, 1 szt

Quixx, test ciążowy płytkowy, 1 szt
Ostatnia cena produktu
13.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

QUIXX Test ciążowy - płytkowy > 99% pewności.

Uwagi

Test można wykonać już w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki.

Próbkę moczu należy zebrać do pojemnika dołączonego do zestawu testowego. Preferowana jest próbka pierwszego, porannego moczu, ponieważ zazwyczaj zawiera ona najwyższe stężenie HCG; można jednak wykorzystać próbkę moczu pobraną o innej porze dnia. Jeśli mocz zawiera widoczny osad, powinno się go odstawić do uzyskania przejrzystej próbki.

  PROCEDURA BADANIA:

1.    Doprowadzić zestaw testowy i próbkę moczu do temperatury pokojowej (18-30°C). Otworzyć szczelnie zamknięte opakowanie.

2.    Aby rozpocząć test, należy rozerwać opakowanie wzdłuż nacięcia i wyjąć zestaw z torebki.

3.    Za pomocą kroplomierza nabrać próbkę moczu i zakroplić 2 krople do studzienki testowej umieszczonej na płytce.

4.    Odczekać 5 minut i odczytać wynik.

5.    Po jednokrotnym użyciu zestaw należy wyrzucić do pojemnika na śmieci.

INTERPRETACJA WYNIKÓW:

Intensywność barwy prążków może być różna - stężenie HC zmienia się w zależności od stadium ciąży.

Wynik dodatni. Ciąża. Czerwony prążek pojawia się zarówno w obszarze testowym T jak i w obszarze kontrolnym C. Pojawienie się 2 prążków oznacza więc, że jesteś w ciąży.

Wynik ujemny. Brak ciąży. Czerwony prążek widoczny jest tylko w obszarze kontrolnym C, natomiast nie pojawia się w obszarze testowym T. Oznacza to, że nie jesteś w ciąży.

Wynik nieprawidłowy: Barwny prążek nie pojawia się w obszarze testowym T ani w obszarze kontrolnym C lub czerwony prążek widoczny jest tylko w obszarze testowym T.

Oznacza to, że test nie został prawidłowo wykonany, albo zestaw testowy jest przeterminowany. W takim wypadku badanie należy powtórzyć używając nowego zestawu testowego.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 903 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h