Ismigen, tabletki, podjęzykowe, 30 szt

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
99.99 zł
  • Producent:LALLEMAND PHARMA EUROPE
  • Typ preparatu:Na receptę
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie
  • Encyklopedia: Ismigen


Szczegółowy opis produktu


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 842 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Ismigen - Preparat złożony - zastosowanie i działanie

Skład:

liofilizat bakterii Staphylococcus aureus , liofilizat bakterii Streptococcus pyogenes , liofilizat bakterii Streptococcus viridans , liofilizat bakterii Klebsiella pneumoniae , liofilizat bakterii Klebsiella ozaenae , liofilizat bakterii Haemophilus influenzae , liofilizat bakterii Neisseria catarrhalis , liofilizat bakterii Streptococcus pneumoniae

Postać:

tabletki podjęzykowe

Kategoria:

Stosowane w zakażeniach (przeciwinfekcyjne)

Specjalności:

Otolaryngologia , Choroby płuc , Medycyna rodzinna

Działanie :

immunostymulujące

Wskazania:

Leczenie ostrych, podostrych nawracających lub przewlekłych zakażeń górnych i dolnych dróg oddechowych. Profilaktycznie w celu zapobiegania nawracającym zakażeniom.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Zwykle w leczeniu stanów ostrych: jedna tabletka dziennie przed jedzeniem, rozpuścić pod językiem. Stosować przez co najmniej 10 dni. Długotrwałe leczenie: 1 tabletka dziennie, rozpuścić pod językiem. Stosować przez 10 kolejnych dni w miesiącu, przez okres 3 miesięcy. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

W przeprowadzonych badaniach klinicznych nie wykazano niepożądanych działań związanych ze stosowaniem preparatu Ismigen. Nie przeprowadzono badań nad wpływem leku Ismigen na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania urządzeń mechanicznych w ruchu.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek z substancji pomocniczych. Gdy przyjmujesz inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu Ismigen w pierwszym trymestrze ciąży, w przypadku podejrzenia ciąży oraz w okresie laktacji.

1. Recepta na ten lek przeterminowała się, w aptece powiedziano mi, że mogę zakupić lek bez recepty, bo jest 100% płatny. Jak jest naprawdę?

Płeć pacjenta: kobieta
Wiek pacjenta: 36

Szanowna Pani, Nie. Jest to lek pełnopłatny, ale wydawany wyłącznie na podstawie ważnej recepty lekarskiej. Z poważaniem - farmaceuta www.doz.plWasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus